Tłumaczenia na niemiecki

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Elisa
Posty: 184
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:55

Tłumaczenia na niemiecki

Post autor: Elisa »

Szukam pomocy przy tłumaczeniach dokumentów, konkretnie to chodzi o tłumaczenia na język niemiecki. Macie może sprawdzone firmy do takich zadań? Znajoma podrzuciła mi namiar na firmę http://www.verbo.com.pl Chciałabym jednak porównać ich ofertę z innymi.
Awatar użytkownika
Bi7gr21
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2020, 18:47

Re: Tłumaczenia na niemiecki

Post autor: Bi7gr21 »

od dawna szukam jakieś sprawdzonej.
-
praca w sprzedaży
Awatar użytkownika
dualna
Posty: 121
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:29

Re: Tłumaczenia na niemiecki

Post autor: dualna »

Wiesz co, jeśli o tłumaczenie dokumentów chodzi to ja poszłabym z tym tylko do biura tłumaczeń. To są poważne rzeczy, które często muszą trafić do jakichś instytucji, więc ich tłumaczenie musi być naprawdę dokładne. Co ważne bardzo często wymaga to znajomości zwrotów branżowych i ich dobrego przełożenia na inny język. Ja w ostatnim czasie szukałam konkretnych informacji dotyczących języka niemieckiego i znalazłam je tutaj http://e-lingma.pl/ . Widziałam, że świadczą oni pomoc w tłumaczeniach między innymi na język, o który Ci chodzi. Śmiało więc możesz zajrzeć i sprawdzić. W razie jakichkolwiek pytań zawsze możesz się z nimi skontaktować.
Awatar użytkownika
allo83
Posty: 141
Rejestracja: 02 wrz 2019, 17:18

Re: Tłumaczenia na niemiecki

Post autor: allo83 »

Jeśli poszukiwalibyście sprawdzonego tłumacza z języka niemieckiego, to śmiało zgłoście się w Warszawie do pani Gosi Wilczyńskiej. To mega fachowiec i przemiła osoba. Wszelkie dane o niej można znaleźć na stronie www.mawil.pl.
Władysław

Re: Tłumaczenia na niemiecki

Post autor: Władysław »

Ostatnio na niemiecki przysięgły tłumaczyłem swój wynik testu na covid. Skorzystałem z biura tłumaczeń https://www.mtr24.pl/branze/tlumaczenia-medyczne Zależało mi bardzo na tłumaczeniu na ten sam dzień i się udało. Pracują do 18:00 więc po pracy wygodnie mi było pojechać i odebrać tłumaczenie. Z niczym nie było problemu. Są rzetelni.
ODPOWIEDZ