tatuaż

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
uaż

tatuaż

Post autor: uaż »

Czy macie tatuaże? Ja zrobiłam ich 7. Kilka jest bardzo małych, inne są większe. Największy mam na żebrach po lewej stronie, wszystkie maja dla mnie duże znaczenie. Robiłam je w studio tatuażu JUNIORINK https://juniorink.pl/pl/tatuaz w Warszawie. Część zaprojektował ich artysta, gdy dałam mu ogólny koncept, spisał się przy tym świetnie, podobnie z samym wykonaniem. Tatuaże się wygoiły, są idealne, nic się nie rozlało, polecam.
groś

Re: tatuaż

Post autor: groś »

no to jeszcze mi troche do Ciebie brakuje, na ten moment mam w sumie 3 tatuaże. ale nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa.. :) jeśli chodzi o studio to z doświadczenia polecam warszawskie Jah Love Tattoo https://www.facebook.com/studio.tatuazu ... o/?fref=ts. Zespół utalentowanych ludzi, każdy z nich specjalizuje się w czymś innym. Dodatkowo fajna atmosfera i świetna lokalizacja w ścisłym centrum :)
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: tatuaż

Post autor: Iza »

Mi też marzy się od jakiegoś czasu tatuaż, chciałabym mieć taki rysunek z tyłu na plecach ;) Szukam właśnie jakiegoś dobrego studia tatuażu w Warszawie i natknęłam się na ofertę na stronie internetowej https://tattoopoland.com. Czy ktoś z Was robił sobie tatuaż w tym właśnie miejscu? I jak wrażenia?
kośka55

Re: tatuaż

Post autor: kośka55 »

Niektórym osobom przeszkadza sam wygląd blizny, innym kojarzy się ona głównie z trudnymi przeżyciami. Blizna niekiedy sprawia, że przed wyjściem na zewnątrz poszczególne osoby przeprowadzają długi rytuał, starając się ją na różne sposoby ukryć. Aby bez wstydu pokazać się w stroju kąpielowym lub wyjść w bluzce na ramiączkach, coraz więcej ludzi decyduje się na ich coverup (cover ang. przykrywać) – dotyczy to także tatuaży na bliznach pooperacyjnych.
móranowski

Re: tatuaż

Post autor: móranowski »

Tatuaż należy poddać pielęgnacji, przy użyciu jak najlepszych kosmetyków. Ja w tym celu stosuję produkty, jakimi akurat dysponują https://skinproject.com.pl/sklep/ . Taka jakość faktycznie robi wrażenie, to samo tyczy się również i ceny. Tym sposobem nie muszę często uczęszczać na poprawki tatuażu, do studia.
ewaśka

Re: tatuaż

Post autor: ewaśka »

tatuaże są naprawdę fajne ale wiadomo, nie dla każdego :) to powinna być dobrze przemyślana decyzja, na pewno nie nalezy decydować się na nie pod wpływem chwili czy impulsu :) no i wybór odpowiedniego studia tatuażu też ma tu ogromne znaczenie. Jesli chodzi o Warszawę to zdecydowanie poleciłabym Jah love Tattoo na Wilczej 32. W ekipie pracuje wiele osób, każda z nich specjalizuje się w czymś innym. Fajna atmosfera, sterylne warunki, piękne tatuaże.
Alex88

Re: tatuaż

Post autor: Alex88 »

Druga sprawa, to też dbanie o taki tatuaż. Warto więc zerknąć sobie na stronę https://beardman.pl/kategoria/zestaw-do-tatuazu , ponieważ tam można naprawdę znaleźć coś dobrego dla siebie z kosmetyków, nawet gotowe zestawy możecie wybrać. A mają tam markowe, sprawdzone artykuły.
adrianna6

Re: tatuaż

Post autor: adrianna6 »

Mnie tam od zawsze się podobały tatuaże i ostatnio doszłam do wniosku, że sobie coś tam zrobię... Właśnie znalazłam nawet niezłe studio https://www.skytattoo.net/ - gdzie naprawdę wykonują niesamowite tatuaże i planuję się do nich zapisać.
ODPOWIEDZ