tania paczka

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
fikta
Posty: 152
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:07

tania paczka

Post autor: fikta »

Co myślicie o opcji nadawania paczki online, czy to jest bezpieczna metoda? I jak wychodzi cenowo?
Awatar użytkownika
neverland
Posty: 170
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

Re: tania paczka

Post autor: neverland »

Bardzo dużo osób korzysta z takiej opcji i nigdy nie słyszałam, by ktoś narzeka. Przede wszystkim nadając paczkę online oszczędzasz dużo czasu i fatygi. W dodatku dzięki brokerom kurierskim jak https://www.ebox24.pl/ , zawsze dostępny jest tani kurier, a wiadomo że każda oszczędność się liczy nawet jeśli jest to kilka złotych na przesyłce
Awatar użytkownika
ArekWicz
Posty: 242
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:10

Re: tania paczka

Post autor: ArekWicz »

Jeśli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji co do wyboru odpowiedniej firmy kurierskiej to zdecydowanie mogę polecić Ci, abyś odwiedził https://allekurier.pl/cennik/fedex gdzie nie tylko sprawdzisz zakres cen w zależności od typu paczki, ale od razu możesz zamówić wysyłkę i ewentualnie nawiązać współpracę biznesową jeśli często je wysyłacie.
Awatar użytkownika
siwak
Posty: 149
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:32

Re: tania paczka

Post autor: siwak »

No ja jeszcze właśnie nie podjąłem ostatecznej decyzji i oferta w serwisie o którym wspominasz jest w porządku tak na pierwszy rzut oka jednak ja jestem taki, że zanim wybiorę jakiekolwiek usługi to sprawdzam kilka ofert, porównuję i na sam koniec wybieram tą najlepszą. Wam też radzę postępować w ten bezpieczny sposób :)
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 476
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: tania paczka

Post autor: feel09 »

Potrzebujesz przesłać paczkę do innego kraju, np. Szwecji? Najważniejsze to postawić na przewoźnika, u którego masz pewność, że wszystko dotrze na czas i zgodnie z oczekiwaniami. Wybierz więc wszystkie szczegóły dotyczące paczki do Szwecji i postaw na pewność i swobodę wyboru ;)
ODPOWIEDZ