Tani nocleg nad morzem?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
kwiatosława-90
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2021, 15:22

Tani nocleg nad morzem?

Post autor: kwiatosława-90 »

Hej kochani. Myślicie, że trudno jest znaleźć tanie pokoje Krynica Morska? Moim zdaniem wystarczy dokładniej poszukać i omijać najpopularniejsze portale ogłoszeniowe z ofertami, bo to tam ceny bywają zaskakująco wysokie, o czym kilka razy przekonałam się na własnej skórze. Macie coś do powiedzenia na ten temat? Może jakieś rady, wskazówki dla innych?
Awatar użytkownika
molka
Posty: 223
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:53

Re: Tani nocleg nad morzem?

Post autor: molka »

Myślę, że nocleg znajdziesz bez problemu :) Jak zależy ci na oszczędności podczas wakacji, to możesz wziąć też pod uwagę wynajem samochodów Poznań jeśli Twoj samochód dużo pali. Ja we wszystkie dalsze podróże decyduję się na wynajem samochodu. Także polecam sprawdzić
kórtka

Re: Tani nocleg nad morzem?

Post autor: kórtka »

A ja bym zalecał zapoznać się z ofertą https://www.villaherkules.pl/pokoje , dzięki którym udało mi się spędzić urlop marzeń. Takie pokoje noclegowe dają wiele radochy , głównie ze względu na lokalizację, blisko morza. Wypocząłem za wszystkie czasy w ten sposób, właśnie z mażonką. Zastanówcie się nad tym!
ODPOWIEDZ