Sprzedaj mieszkanie ???

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Celcylią

Sprzedaj mieszkanie ???

Post autor: Celcylią »

No hej. Ostatnio pojawiła się niesamowita oferta domu - jest on idealny. Teraz pytanie - mam posłuchać moich przyjaciółek? Bo wszystkie męczą mnie krzycząc: sprzedaj mieszkanie Gdańsk! Ja jednak preferuję inne sposoby działania. Co uważacie? Z góry dzięki
Paweł

Re: Sprzedaj mieszkanie ???

Post autor: Paweł »

Z cennych wskazówek mogę doradzić wam, żeby wykonać ozonowanie mieszkań, szczególnie tych starych, w kamienicach, które często miewają nieprzyjemny zapach. Na pewno wpłynie to na cenę, którą dostaniecie za mieszkanie i zainteresowanie klientów. Sam tak zrobiłem i szybko udało mi się sprzedać mieszkanie.
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 479
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: Sprzedaj mieszkanie ???

Post autor: feel09 »

Jeśli poszukujesz ciekawych propozycji mieszkaniowych, które przede wszystkim spełnią Twoje oczekiwania, a także będą rozwiązaniem na najwyższym poziomie, zachęcam Cię do skorzystania z propozycji od http://bliskiepiaseczno.com/ które wyróżniają się na rynku deweloperskim jakością, wykonaniem, a także świetną lokalizacją. Na pewno będzie to dobry zakup.
ODPOWIEDZ