Spadki pomoc prawna Gdańsk

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
łucjamielewicz

Spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: łucjamielewicz »

Szukasz specjalisty od prawa spadkowego w Gdańsku, może jest ktoś z Was kto miał okazję współpracować z danym prawnikiem i mógłby mi doradzić, gdzie najlepiej się udać. Będę wdzięczna za pomoc. Problem niby nie jest skomplikowany, jednak zależy mi na współpracy z zaufaną osobą.
Awatar użytkownika
balecki
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:37

Re: Spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: balecki »

W sumie mnie jeszcze nigdy takie sprawy nie dotyczyły więc musze przyznać, że jak najbardziej ważną kwestią jest to, aby co nieco na ten temat wiedzieć. Jestem również zdania, że całkiem ciekawie na stronie https://www.czerwonafurtka.pl/w-jaki-sp ... -spadkowe/ opisano właśnie sytuację jak załatwia się sprawy spadkowe.
kałuża

Re: Spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: kałuża »

Swego czasu znajomy wspominał o mec. Michale Mindykowskim , stara się, jego "konikiem" są rozwody i prawo spadkowe. Warto szukać prawnika z polecenia, sumiennego i zaangażowanego który oczywiście bierze za działania pewną stawkę, ale nie są to pieniądze wyrzucone w błoto.
kaśka6

Re: Spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: kaśka6 »

kałuża pisze: ↑13 cze 2021, 19:21 Swego czasu znajomy wspominał o mec. Michale Mindykowskim , stara się, jego "konikiem" są rozwody i prawo spadkowe. Warto szukać prawnika z polecenia, sumiennego i zaangażowanego który oczywiście bierze za działania pewną stawkę, ale nie są to pieniądze wyrzucone w błoto.
No właśnie o to chodzi, żeby wybierać specjalistów z polecenia, którzy mają naprawdę duże doświadczenie w konkretnych przypadkach, sprawach, a nie znają się na wszystkim i niczym. Uważam, że warto brać pod uwagę także opinie zamieszczone w sieci, one też są cennym źródłem informacji.
Haśko

Re: Spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Haśko »

Na stronie http://www.mindykowski.pl/ ewidentnie czytamy, że specjalizacja mec. Mindykowskiego są spadki i sprawy rozwodowe, alimentacyjne czy podział majątku po rozwodzie i w tym jest jednym z lepszych prawników w Trójmieście, choć stawiam że wici już poszły dalej, o jego doświadczeniu, wiedzy, determinacji i zaangażowaniu a przede wszystkim skuteczności w tych kwestiach
kaśkal

Re: Spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: kaśkal »

Dzięki mec. Mindykowskiemu wiedziałam co robić i jak postępować w sytuacji, gdy okazało się że nie odrzuciłam spadku o czasie więc odziedziczyłam wraz z niewielkim domkiem ogromny dług mojej ciotki. Sprawy tego typu nie są proste, wiele kosztują nerwów i pieniędzy, często zostajemy z niczym a tu udało się wypracować kompromis by i wierzyciele i ja byli zadowoleni

tbs w chrzanowie
woźniakowski

Re: Spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: woźniakowski »

Chyba jednak największe doświadczenie w prawie spadkowym ma mec. Cejrowski, można podpytać u nich na Facebooku w swojej sprawie, chętnie podpowiedzą i zaproszą na spotkanie i dalsze konsultacje a z tego co wiem, także w trudnych sprawach dają radę. Poczytaj opinie o jego kancelarii
chałka

Re: Spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: chałka »

Oj to prawda, nie ma chyba nikogo tak dobrego w prawie spadkowym w najbliższej okolicy a do tego to miły człowiek, który chętnie odpowiada na trudne pytania, dla niego pewnie banalne... Podobno ma tez umiejętności negocjacyjne, warto skontaktować się z kancelaria Cejrowskiego jeszcze przed złożeniem wniosku do sądu
bożydar

Re: Spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: bożydar »

O mec. Cejrowskim słychać nie tylko w Trójmieście i to nie tylko w sprawach spadkowych. Moi znajomi prowadza firmę, on zajmuje się u nich obsługa prawną - wiele razy dzięki jego zaangażowaniu i wiedzy udało im się uniknąć niezbyt korzystnych umów czy kontraktów z nierzetelnymi kontrahentami
ODPOWIEDZ