reklama

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
gość

reklama

Post autor: gość »

Dla mnie najlepszą formą przy lokalnej reklamie jest marketing szeptany, którzy prowadza dla mnie ludzie z http://divero.com.pl/ . Potrzebowałam odświeżonych działań marketingu internetowego i tak trafiłam na tych ludzi ;) Fajny zespół z energią i doświadczeniem, którzy znając moje oczekiwania zaczęli po prostu działać i to skutecznie.
Awatar użytkownika
kawior
Posty: 32
Rejestracja: 15 wrz 2020, 7:04

Re: reklama

Post autor: kawior »

Ogólnie trzeba przyznać, że marketing internetowy jest świetną opcją na wypromowanie się jak i ogólnie zwiększenie ilości klientów. Ja już od dłuższego czasu w ten sposób promuję swoje usługi i dzięki temu na brak zainteresowania ze strony klientów nie mam co narzekać. Ale też oczywiście kampanię realizuje dla mnie agencja http://marketing-net.pl/ z którą też już się bardzo dobrze poznaliśmy.
Awatar użytkownika
fikta
Posty: 152
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:07

Re: reklama

Post autor: fikta »

Biorąc pod uwagę, że teraz mnóstwo ludzi przebywa w sieci to bym na Twoim miejscu zainwestowała w reklamę internetową. Jeśli chodzi o budowę wizerunku, wzmocnienie znaczenia marki to tutaj zdecydowanie sprawdzi się wspomniany na blogu https://i-content.pl/ marketing szeptany. Sporo osób chwali sobie tę metodę, gdyż relatywnie nie jest droga, a pozwala dotrzeć do bezpośrednio do potencjalnych klientów
mrówka

Re: reklama

Post autor: mrówka »

Reklama to w dzisiejszych czasach rzecz naprawdę obowiązkowa. Ciężko się bez niej wybić, pozostać zauważonym. Moim zdaniem obecnie najlepsze efekty da nam ta internetowa. Jej prowadzenie wymaga jednak sporej wiedzy. Mając świadomości tego, że jest to dla mnie temat zagadka zaczęłam szukać jakiejś agencji reklamowej. Tą, na którą się zdecydowałam znalazłam na stronie http://piotrpolok.pl/spotify .
zośka

Re: reklama

Post autor: zośka »

Aby dotrzeć do większej ilości użytkowników zdecydowałam się na reklamę google ads i od razu reklama wyświetla się w wyszukiwarce. Od niedawna korzystam z tego typu reklamy a efekty są niesamowite i wreszcie odnotowuję ciągły wzrost klientów. Jeśli ktoś z Was chciałby namiar na dobrą agencję, która zajmuje się prowadzeniem tego typu kampanii, to z czystego serducha polecam http://semseomarketing.pl/. Ludzie z tego teamu posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie w tym temacie :)
Awatar użytkownika
balecki
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:37

Re: reklama

Post autor: balecki »

Oczywiście sama reklama jest niezwykle ważna i ja jestem zdania, że również istotną kwestią jest posiadanie wiedzy jak czasami ją należy robić. Mi bardzo spodobało się to co przeczytałem na stronie https://www.praca4u.net/co-robi-grafik- ... rt110.html i teraz już dokładnie zdaję sobie sprawę z tego co robi grafik komputerowy.
zdziś

Re: reklama

Post autor: zdziś »

By reklama był widoczna w sieci warto postawić na dobre oprogramowanie jak i na dobrej klasy sprzęt komputerowy. Zobaczcie sobie ofertę tego sklepu internetowego tu https://itnes.pl/ Są tu komputery, laptopy znanych i cenionych marek. A też oprogramowania np graficzne, biurowe itp. Tu każdy znajdzie odpowiednią propozycje dla swoich potrzeb, wymagań.
ODPOWIEDZ