prowadzenie firmy

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
gość

prowadzenie firmy

Post autor: gość »

Hej, prowadzę małe przedsiębiorstwo i potrzebuję koniecznie możliwości wystawiania faktur w 6 wersjach językowych oraz w wybranych walutach obcych, czy orientuję się ktoś może czy jakakolwiek firma dysponuje tego typu udogodnieniami? ja sama natrafiłam na ofertę firmy https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza która spełnia moje wymagania, chciałam więc Was zapytać co o niej myślicie, korzystaliście może?
Awatar użytkownika
tajnerka
Posty: 43
Rejestracja: 09 lut 2020, 15:20

Re: prowadzenie firmy

Post autor: tajnerka »

Mam dość małą działalność, więc problemów z jej prowadzeniem nie mam. Jednak jakieś tam wsparcie dodatkowe mam, a dokładnie od agencji http://strategohouse.pl/ . Ci od lat specjalizują się w reklamie sieciowej, więc zajmują się dla mnie budowaniem zainteresowaniem marki, co przekłada się na zapytania ofertowe. Całość realizują poprzez dopasowane pod oczekiwania techniki marketingu internetowego.
Jurkaś

Re: prowadzenie firmy

Post autor: Jurkaś »

Także już wiem od jakiegoś czasu czym jest prowadzenie firmy i na czym ono tak naprawdę polega. Muszę przyznać, że bardzo fajną sprawą jest na pewno możliwość posiadania własnej spółki np. w Estonii. Ja dzięki firmie http://www.thompsonstein.com/ właśnie taką spółkę za granicą prowadzę.
janek

Re: prowadzenie firmy

Post autor: janek »

Prowadzenie firmy bez względu na branże wymaga od nas pełnego zaangażowania w wielu kwestiach. Tą, o której naprawdę nie można zapominać jest rozwój. Obecnie jest tak ogromna konkurencja, że nie można za nic pozostawać w tyle, trzeba cały czas iść do przodu. Na szczęście możliwości rozwoju i usprawnienia funkcjonowania jest sporo. Mnie potrzeba było rozwiązania które usprawni pracę w ghost kitchen . Znalazłem w sieci wiadomości na temat vicebota i jak się okazało to był strzał w dziesiątkę. To naprawdę solidne wsparcie wirtualnych restauracji.
ODPOWIEDZ