prowadzenie firmy

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
gość

prowadzenie firmy

Post autor: gość »

Hej, prowadzę małe przedsiębiorstwo i potrzebuję koniecznie możliwości wystawiania faktur w 6 wersjach językowych oraz w wybranych walutach obcych, czy orientuję się ktoś może czy jakakolwiek firma dysponuje tego typu udogodnieniami? ja sama natrafiłam na ofertę firmy https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza która spełnia moje wymagania, chciałam więc Was zapytać co o niej myślicie, korzystaliście może?
Awatar użytkownika
kawior
Posty: 32
Rejestracja: 15 wrz 2020, 7:04

Re: prowadzenie firmy

Post autor: kawior »

A czy słyszeliście o takiej formie promocji jaką jest influencer marketing http://influencermarketing.com.pl/ ? Bo mnie ostatnio dość mocno zaciekawił ten temat i nie ukrywam, że coraz bardziej się do niego po prostu przekonuję. W końcu jeśli chcę mieć klientów i dobrą pozycję na rynku to trzeba zadbać o reklamę.

hugo janki
Awatar użytkownika
fikta
Posty: 152
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:07

Re: prowadzenie firmy

Post autor: fikta »

Jest bardzo wiele metod reklamowania się w internecie i podstawą jest dobór narzędzi do celów jakie chcemy osiągnąć. Także powinno się wykonywać audyty marketingowe (tutaj o nich mowa https://ammf.pl/ ), gdyż dzięki nim możemy weryfikować postępy, bądź ich brak i odpowiednio zoptymalizować działania tak, by przynosiły lepsze efekty
wiśka

Re: prowadzenie firmy

Post autor: wiśka »

Prowadzenie firmy jest trudne i to w każdej dziedzinie w sumie. Na przykład jeśli prowadzi się jakąś firmę produkcyjną, to między innymi silos lejowy może być niezbędny i warto jest wybrać go u dobrego producenta. Tutaj na przykład - http://www.porkon.pl/silosy-kruszywo.html, są one naprawdę świetnie wykonane i niezawodne.
ODPOWIEDZ