Pralnia Lublin

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
katarzyna
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2020, 0:06

Pralnia Lublin

Post autor: katarzyna »

Hej. Jakie znacie pralnie w Lublinie, które warto byłoby polecić? Słyszałam, że całkiem dobrze z różnego typu zleceniami radzi sobie pralnianiagara.pl. Coś więcej wiecie na ten temat?
Awatar użytkownika
dorosława
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2020, 13:29

Re: Pralnia Lublin

Post autor: dorosława »

Wydaje mi się, że Pralnia Niagara jako jedna z niewielu oferuje usługi maglownicze w Lublinie na tak wysokim poziomie. Oczywiście nie wspomnę już o samym praniu, które jest ich bezwzględną specjalnością. Szczególnie warto nawiązać z nimi stałą współpracę :)
fikuś

Re: Pralnia Lublin

Post autor: fikuś »

Nie powiem bo sama jakiś czas temu korzystałam z usług pralni chemicznej i bardzo byłam zadowolona z ich usług. Ale teraz jak się przeprowadziłam do Warszawy to chciałabym także taką dobrą pralnię znaleźć. I tak jedna z sąsiadek poleciła mi tę pralnię https://www.pralnia-warszawianka.pl/ z usług której sama korzysta. Najbardziej podoba mi się to, że wystarczy do nich zadzwonić i umówić się i sami po pranie przyjadą.
duńm

Re: Pralnia Lublin

Post autor: duńm »

Dobrze poznać konkurencję :). Sami mamy pralnię, ale w Łodzi i musze wam powiedzieć, że to, co wyróżnia nas na tle innych pralni to wysoka jakość usług, dobra obsługa, no i środki, których używamy. Produkty do naszej pralni kupujemy między innymi z firmy ANVIRO https://www.anviro.eu/oferta/produkty-dla-pralni z Łodzi. Oni mają w swojej ofercie świetnej jakości produkty, które są także dostępne w przystępnych cenach, szczerze je polecam.
wołowina

Re: Pralnia Lublin

Post autor: wołowina »

Bardzo dobrą technologią dla pralni jest tak zwana pralnia wodna https://www.kannegiesser.pl/pralnia-wodna , dzięki firmie Kannegisser, mamy opisaną i opracowaną technikę działania takiej pralni. To kompleksowa usługa prania dla dużych klientów, tak wdrożony system jest wydajny i obejmuje wszystkie etapy prania i przygotowania produktów.
ODPOWIEDZ