Poradnia prawna

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
mieczysław95
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2021, 5:32

Poradnia prawna

Post autor: mieczysław95 »

Witam forumowiczów. Czy kiedy macie jakieś wątpliwości związane z dowolną dziedziną prawa, odwiedzacie specjalne poradnie? Jedyną osobą, która może w takiej sytuacji pomóc, jest radca prawny. Według mnie tak właśnie powinno się postępować, bo jak wiadomo, nieznajomość prawa szkodzi i lepiej rozwiać wszelkie wątpliwości.
Awatar użytkownika
sneaky
Posty: 76
Rejestracja: 16 sty 2020, 23:06

Re: Poradnia prawna

Post autor: sneaky »

mieczysław95 pisze: ↑02 lip 2021, 10:22 Witam forumowiczów. Czy kiedy macie jakieś wątpliwości związane z dowolną dziedziną prawa, odwiedzacie specjalne poradnie? Jedyną osobą, która może w takiej sytuacji pomóc, jest. Według mnie tak właśnie powinno się postępować, bo jak wiadomo, nieznajomość prawa szkodzi i lepiej rozwiać wszelkie wątpliwości.

Jeśli jesteś laikiem ,to raczej sam się nie odnajdziesz w gąszczu przepisów. Skorzystaj z kancelarii prawnej np. https://gaworkancelaria.pl Jeśli jesteś z Krakowa.
sowiś

Re: Poradnia prawna

Post autor: sowiś »

Myślę, że warto na spokojnie zerknąć sobie tutaj https://lexsecure.pl/szybka-porada i poczytać na temat oferowanych pakietów. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o porady prawne. Nie da się ukryć, że w ten sposób można uniknąć wielu problemów. Rozejrzyjcie się tam koniecznie.
ODPOWIEDZ