Oznakowanie poziome - warto?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Wiesław-91
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2019, 14:38

Oznakowanie poziome - warto?

Post autor: Wiesław-91 »

Hej, co myślicie o oznakowaniu poziomym magazynu? Myślicie, że warto zainwestować w profesjonalną firmę, która się tym zajmie?
Awatar użytkownika
jaropełk-85
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2020, 7:54

Re: Oznakowanie poziome - warto?

Post autor: jaropełk-85 »

Jak najbardziej warto. To znacznie ułatwia pracę i zwiększa bezpieczeństwo pracowników. Gdybyś potrzebował namiarów na dobrą firmę, która realizuje takie zlecenia to polecam sprawdzić ofertę http://malowanielinii.com/. Mnie współpracowało się z nimi bardzo dobrze.
pawełpio

Re: Oznakowanie poziome - warto?

Post autor: pawełpio »

Dobrze oznakowana podłoga w hali magazynowej nie dość że ułatwia pracę pracownikom to jeszcze podnosi także ich bezpieczeństwo. Jeżeli chcesz mieć na swojej hali magazynowej trwałe i wyraźne oznakowanie to wybierz firmę https://banachowicz.eu która korzysta z nowoczesnej technologii a oznakowanie będzie wyraźne przez wiele lat.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Oznakowanie poziome - warto?

Post autor: Iza »

A skoro już jesteśmy przy temacie związanym z magazynami, to chciałam Was zapytać, gdzie zaopatrujecie się w wyposażenie na Wasz magazyn? Ja słyszałam, że jest taka firma dlamagazynu, które oferuje wysokiej jakości regały magazynowe różnego rodzaju - paletowe, półkowe, wjezdne i inne. Czy ktoś z Was miał z nią może do czynienia?
Awatar użytkownika
Dark
Posty: 61
Rejestracja: 25 sie 2020, 14:36

Re: Oznakowanie poziome - warto?

Post autor: Dark »

Jest wiele możliwości w kwestii oznaczania magazynu. Na stronie https://skladuj24.pl/grupa/slupki-i-kas ... jana-tasma można przykładowo znaleźć słupki i kasety, dzięki którym można odgrodzić bezproblemowo najbardziej niebezpieczne miejsca. Polecam zajrzeć na stronę sklepu ;)
ODPOWIEDZ