Łączenie kredytów

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Marcelina1965
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2020, 13:50

Łączenie kredytów

Post autor: Marcelina1965 »

Hej. Czy ktoś z was ma może kilka kredytów i trudności ze spłacaniem wszystkich rat? Powinniście więc poczytać o czymś takim jak pożyczka konsolidacyjna. Mnie ona pomogła rozwiązać wszelkie problemy związane właśnie z płaceniem wielu rat. Doradzili mi ją profesjonalni doradcy finansowi. Też korzystaliście z takich usług?
okó

Re: Łączenie kredytów

Post autor: okó »

No to jest zabawne. Wydaje mi się nawet, ze bardzo, bo banki nie pozwalają na coś takiego osobom, które nie mają stałych dochodów. A potem okazuje się, że i tak możemy wziąć pożyczkę na wysoką kwotę. Ja tak łączyłam, zanim dowiedziałam się, że tutaj https://kredytolsztyn.com/ekspert-finansowy-ilawa/ mogę zapytać o pomoc.
paweł443

Re: Łączenie kredytów

Post autor: paweł443 »

Jeśli pilnie potrzebujesz gotówki, to myślę, że lepsza będzie pożyczka pozabankowa. Ja jeśli mam jakieś nagłe i nieprzewidziane wydatki, jak np. ostatnio wymiana pieca, to zawsze korzystam z opcji, jaką są chwilówki w domu. Jest to o tyle fajne, że nie musisz przejmować się zbędnymi formalnościami, a pieniądze dostajesz niemal od ręki. Zaglądnij sobie tutaj https://wygodnepozyczki.pl/
aśka20

Re: Łączenie kredytów

Post autor: aśka20 »

W sumie takie coś nie jest wcale błędne, o ile w ogóle zastanowimy się nad tym, co robimy. Chodzi mi o to, że należy szukać konsolidacji odpowiedzialnie. Na pewno dobrym pomysłem będzie taki https://doradcafinansowy-lodz.pl/eksper ... wy-zgierz/ pośrednik. On znajdzie odpowiednią ofertę dla Was.
ODPOWIEDZ