kurier do sklepu online

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
sfinx
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:58

kurier do sklepu online

Post autor: sfinx »

Otwieram sklep internetowy i potrzebuję namiaru na sprawdzonego i niedrogiego kuriera. Gdzie mogę takiego znaleźć?
Awatar użytkownika
fikta
Posty: 152
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:07

Re: kurier do sklepu online

Post autor: fikta »

Tu na tej stronie https://www.ebox24.pl/cennik-kuriera-geis masz podany cennik Geis , kwoty są naprawdę spoko więc myślę że w przypadku sklepu internetowego warto skorzystać z usług tego kuriera

dolce and gabbana the one desire
jamaja

Re: kurier do sklepu online

Post autor: jamaja »

Z całą pewnością znalezienie przewoźnika czy kuriera do tanich paczek jest dla każdego z nas innym wyzwaniem. Warto jednak wiedzieć, jak pakować paczki. Warto myśleć o ekologicznych opakowaniach, o czym wspomniano w artykule http://www.u21.pl/ekologiczne-pakowanie ... t-drozsze/ . Coraz więcej osób i firm dostrzega korzyści w wykorzystywaniu opakowań z drugiej ręki.
ilona3

Re: kurier do sklepu online

Post autor: ilona3 »

Branża kurierska rozwija się bardzo szybko dzięki nowym technologiom oraz rosnącemu zapotrzebowaniu na usługi dostawy - https://krakow.dlawas.info/wiadomosci/c ... id,18449,a . Firmy kurierskie wykorzystują aplikacje mobilne oraz różne systemy informatyczne aby ułatwić klientom śledzenie swoich przesyłek. Zwiększająca się liczba sklepów internetowych i platform handlowych przyczynia się do wzrostu liczby transportowanych przesyłek, co z kolei wymusza zwiększenie floty samochodowej i liczby pracowników.
DominikA

Re: kurier do sklepu online

Post autor: DominikA »

Jeśli prowadzicie sklep wysyłkowy to podrzucam Wam link do tego artykułu - https://palukiznin.pl/artykul/proces-pakowania/1204033 . Analiza ryzyka w procesie pakowania e-biznesu jest istotnym krokiem w zapewnieniu ciągłości działania i minimalizacji potencjalnych zagrożeń. Należy uwzględnić czynniki takie jak awarie maszyn, błędy ludzkie, problemy z dostawcami czy nawet warunki pogodowe. Opracowanie planu zarządzania ryzykiem i działań awaryjnych może pomóc w szybkim reagowaniu na nieprzewidziane sytuacje i minimalizacji negatywnych skutków dla operacji biznesowych.
ODPOWIEDZ