Kurier do biznesu

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
sfinx
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:58

Kurier do biznesu

Post autor: sfinx »

Hejka. Przychodzę z takim zapytaniem czy jesteście w stanie polecić dobrą i skuteczną firmę kurierską do firmy? Poszukujemy aktualnie kuriera z którym moglibyśmy podjąć współpracę, ale zależy nam na tym by był szybki i też ceny nie zwalały z nóg. Ktoś coś?
Awatar użytkownika
neverland
Posty: 170
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

Re: Kurier do biznesu

Post autor: neverland »

Najlepszy będzie szybki kurier dla firm , który nie bierze milionów. Ceny generalnie różnie wypadają w zależności od rodzaju przesyłki, ale możesz sprawdzić sobie ile one wynoszą po wypełnieniu formularza na stronie brokera kurierskiego. Rodzaj, waga, wymiary i koszty będą podane, bardzo prosta rzecz
Jaceś

Re: Kurier do biznesu

Post autor: Jaceś »

W takim razie jeżeli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji co do wyboru dobrej firmy kurierskiej to na pewno warto tutaj wymienić ofertę przygotowaną przez Pakersi z którymi również współpracujemy prowadząc swój sklep online. Obsługa na poziomie, racjonalne ceny i terminowe dostawy, także w końcu firma której możemy zaufać. Na stronie https://pakersi.pl/sledz-przesylke można również śledzić przesyłkę w czasie rzeczywistym aby klienci byli w pełni zadowoleni. Mam nadzieję, że również co do tego wyboru się przekonacie!
kąśliwywonsz

Re: Kurier do biznesu

Post autor: kąśliwywonsz »

Jeśli zamierzasz namierzyć Twoją paczkę, zdecydowanie musisz przetestować witrynę https://www.kuriernet.pl/blog/2020/02/1 ... przesylek/. Na portalu można znaleźć multum przydatnych funkcji, np. namierzenie przesyłek, sprawdzenie kosztu nadania paczki czy też przyrównanie cen poszczególnych firm kurierskich. Z możliwości tej portalu miałem przyjemność skorzystać wielokrotnie. Przyznam, że w życiu się nie rozczarowałem. Wszystkie możliwości udzielane przez pośrednika są pomocne.
ODPOWIEDZ