Księgowość w Sosnowcu

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
sowa
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2020, 18:05

Księgowość w Sosnowcu

Post autor: sowa »

Proszę o polecenie sprawdzonej księgowej z Sosnowca. Otworzyłem nową firmę i poszukuję kogoś zaufanego.
wojtuś4

Re: Księgowość w Sosnowcu

Post autor: wojtuś4 »

Polecam https://biuro.sosnowiec.pl/! To sprawdzeni fachowcy jeżeli chodzi o księgowość. :)
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Księgowość w Sosnowcu

Post autor: Iza »

Jeśli natomiast chodzi o rejony Jeleniej Góry, to słyszałam, że prowadzenie księgowości warto powierzyć firmie https://krzywickabiuro.pl/. To biuro rachunkowe działa już od wielu lat na rynku świadcząc właśnie różne usługi księgowe. Może się pochwalić całkiem szerokim gronem zadowolonych klientów ;) Polecam się z nim skontaktować, jeśli szukacie takich usług ;)
Rafał

Re: Księgowość w Sosnowcu

Post autor: Rafał »

Ja ze swojej strony mogę polecić firmę, która oferuję usługi z zakresu prowadzenia działań księgowych w Katowicach na Bohaterów Monte Cassino 20 m.1 https://plus.katowice.pl/kontakt/. Biuro feruję kompleksowe usługi zarówno dla dużych firma jak i dla małych przedsiębiorstw.
Andrzejwskał

Re: Księgowość w Sosnowcu

Post autor: Andrzejwskał »

Zerknijcie na ich ofertę - https://biuromda.pl/ To biuro księgowe działa w Mysłowicach na Śląsku. Można na nich polegać, bo mają doświadczonych księgowych i ciągle się doszkalają, bo wiadomo, że jest to w tej branży niezbędne.
Awatar użytkownika
Loliczko
Posty: 112
Rejestracja: 03 lip 2019, 8:56

Re: Księgowość w Sosnowcu

Post autor: Loliczko »

Do ksiegowości tak z autopsji podpowiem, że pomyślcie o monitoringu płatności. My działamy na https://monpay.pl/ i przyznam że teraz egzekwowanie należności w terminie jest o niebo łatwiejsze niż wcześniej. Program ma możliwość przypominania o terminie kontrahentom za pomocą sms, e-maila i voice smsa :)

test oczu badanie wzroku facebook
Uręk

Re: Księgowość w Sosnowcu

Post autor: Uręk »

Szukając dobrego programu do fakturowania to na pewno mogę polecić Ci, abyś wziął pod uwagę https://www.rafsoft.net/program-do-faktur-standard/ która jak do tej pory spisuje się bardzo dobrze. Przygotowali szeroki zakres dodatkowych funkcji, które skutecznie przyśpieszają pracę i jednocześnie pozwalają zachować efektywność na dobrym poziomie. Posiada takie dodatkowe opcje jak - Obsługa JPK faktury, Archiwizacja danych, Ewidencja VAT i Raport sprzedaży, czy również Import i Eksport. No i też można sobie go wcześniej przetestować.

największe ślimaki świata
mczayś5433

Re: Księgowość w Sosnowcu

Post autor: mczayś5433 »

Powiedzcie mi, czy wysyłacie jpk? Mnie wystarczył program jpk. Jest to wystarczający program do tego, aby śmiało korzystać z wszystkich możliwości pomocy w prowadzeniu firmy. JPK to Jednolity Plik Kontrolny, który jest obowiązkowy. Jego wysłaniem można zająć się samodzielnie lub z pomocą księgowego.
boguśka

Re: Księgowość w Sosnowcu

Post autor: boguśka »

Niedawno zaczęłam używać rewelacyjnego oprogramowania, które ułatwia mi pracę w księgowości. Jest nim https://www.oscbr.pl/ , który jest bardzo łatwy w obsłudze. O wiele łatwiej mogę teraz kontaktować się z klientami i co ważne jest to też oszczędność czasu jak i pieniędzy
ODPOWIEDZ