Kredyt frankowy

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
emir69
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2020, 10:52

Kredyt frankowy

Post autor: emir69 »

Witam serdecznie. Czy ktoś z was ma może kredyt we frankach? W takim razie na pewno nadpłaciliście raty i w związku z tym należy się wam zwrot nadpłaty kredytu frankowego. Mnie również to spotkało, ale znalazłem świetną kancelarię odszkodowawczą, gdzie mogłem liczyć na kompleksowe wsparcie specjalistów. Bylibyście zainteresowani taką usługą?
Lućka

Re: Kredyt frankowy

Post autor: Lućka »

To fakt ,obecnie prawie każda sprawa przeciwko bankowi w tej kwestii kończy się wyrokiem niekorzystnym dla banku. Wszystko za sprawą art286 kodeksu karnego .Na podstawie tego artykułu sądy orzekają sprawy na niekorzyść banków traktując ich działania jako wprowadzenie w błąd dla osiągnięcia korzyści majątkowych.
myśka

Re: Kredyt frankowy

Post autor: myśka »

Jeśli nie wiecie czy wasza umowa ma klauzule niedozwolone, to warto sobie zerknąć sobie tutaj https://kancelariafrankowicza.pl/sprawdz-swoja-umowe/ . Macie tam bowiem namiar na kancelarię, która zajmuje się takimi sprawami. Uważam, że warto walczyć o swoje, aby nie tracić niepotrzebnie pieniędzy. Pomyślcie o tym koniecznie. Sprawdźcie swoją umowę.
MonikaŻ

Re: Kredyt frankowy

Post autor: MonikaŻ »

Jak wiadomo każdy przejechał się na kredytach we frankach i jeżeli miałabym wziąć kredyt to zdecyduję się na polskie złotówki. Wcześniej tez skorzystam z pomocy eksperta kredytowego z tego biura https://finansowypiotr.pl/kontakt/, który przeprowadzi wszystkie analizy, symulację i sporządzi wszystkie umowy i dokumenty.
Musiał

Re: Kredyt frankowy

Post autor: Musiał »

Macie rację, w końcu banki zaczęły orzekać na korzyść kredytobiorców. Sama znam kilka osób, którym udało się unieważnić umowę kredytową. Oczywiście to czy się to uda, zależy od jej brzemienia, ale jednak w większości przypadkach takie umowy mają punkty niezgodne z prawem. Jeśli szukacie pomocy dobrej kancelarii, która specjalizuje się w kredytach frankowych to warto skontaktować się z panią mecenas Katarzyną Piętką - http://kancelariapietka.pl/. Pracuje tam zespół prawników, który doskonale radzi sobie z tego typu sprawami. Mają wiedze, doświadczenie, działają wielokierunkowo, dzięki czemu ich klienci wygrywają w sądzie.
Awatar użytkownika
Bzik
Posty: 96
Rejestracja: 30 sie 2019, 12:40

Re: Kredyt frankowy

Post autor: Bzik »

Musiał pisze: ↑04 maja 2021, 12:17 Macie rację, w końcu banki zaczęły orzekać na korzyść kredytobiorców. Sama znam kilka osób, którym udało się unieważnić umowę kredytową.
Dokładnie tak, jak mówisz, ale żeby to zrobić to nawet nie ma co próbować samodzielnie,
tylko trzeba szukać wsparcia prawników, którzy potrafią takie różne niedozwolone klauzule w umowach wypatrzeć,
i skutecznie wygrają spór z bankiem. Moi znajomi też są właśnie na takiej drodze, skorzystali w Kielcach z pomocy kancelarii https://lextio.pl/ to od razu wam podpowiem, bo mają dobre ceny i naprawdę robią dobrą robotę,
więc jak się jest z okolic to warto skorzystać z takiej pomocy.
Przemysław

Re: Kredyt frankowy

Post autor: Przemysław »

Bzik pisze: ↑05 maja 2021, 7:20
Musiał pisze: ↑04 maja 2021, 12:17 Macie rację, w końcu banki zaczęły orzekać na korzyść kredytobiorców. Sama znam kilka osób, którym udało się unieważnić umowę kredytową.
Dokładnie tak, jak mówisz, ale żeby to zrobić to nawet nie ma co próbować samodzielnie,
tylko trzeba szukać wsparcia prawników, którzy potrafią takie różne niedozwolone klauzule w umowach wypatrzeć,
i skutecznie wygrają spór z bankiem. Moi znajomi też są właśnie na takiej drodze, skorzystali w Kielcach z pomocy kancelarii lextio.pl/ to od razu wam podpowiem, bo mają dobre ceny i naprawdę robią dobrą robotę,
więc jak się jest z okolic to warto skorzystać z takiej pomocy.
Ja na lextio trafiłem z rok temu i przez net, nawet nie wiedziałem, że mają siedzibę w Kielcach:)
W kwestia takich sporó z bankami to grunt mieć świetną kancelarię, jak oni, nawet jak trzeba dojechać.
Coś za coś, a warto
ODPOWIEDZ