Konkursy

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
KKAmuśkk

Konkursy

Post autor: KKAmuśkk »

bierzecie udział w konkursach, wygraliście kiedyś coś?
Biorę i wygralem juz przedmioty, pieniądze na kwote ok.3 tyś zloty(nie inwestując swoich pieniędzy). Mala rada, żeby coś wygrać trzeba brać udział w kilku konkursach.
A jak to wygląda u Was???? Jeśli tak, to w jakich konkursach najczęściej bierzecie udział?
Szymmoń

Re: Konkursy

Post autor: Szymmoń »

Jeśli ktoś lubi brać udział w loteriach to Staropolanka całe lato ma loterię. Kupuje się wodę za 10 zł minimum na paragon i się go rejestruje. Losują wygrane paragony i rozdają kasę ;)
Szczegóły: https://cutt.ly/4bSidmo
Ja lubię brać udział w takich loteriach, bo nic się nie traci, bo wodę przecież i tak się kupuje, a można wygrać trochę dodatkowych pieniędzy :)
gałka

Re: Konkursy

Post autor: gałka »

Ja jeszcze nigdy nie brałam udziału w żadnym konkursie, ale zastanawiam się nad tym konkursem fotograficznym https://miye.eu/cewe-photo-award-2021-o ... beautiful/ . Znajoma podrzuciła mi namiar i namawia mnie na wzięcie udziału, bo jej zdaniem robię super zdjęcia. Może się zdecyduję :)
adżela

Re: Konkursy

Post autor: adżela »

W sumie fajnie jest czasem w takich ogólnie konkursach brać udział. Ja jedno sprawdziłam i wiem na przykład, że sala weselna jest do mojej dyspozycji w wybranym, ale wolnym terminie. Po prostu, nic za to nie płacę. Niezły konkurs wygrałam, prawda? A nie chciałam brać w nim udziału, ale koniec końców się udało. Super, nie?
ODPOWIEDZ