Izolacja poddasza

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
lowestą

Izolacja poddasza

Post autor: lowestą »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem http://www.purterm.pl/
Awatar użytkownika
kikko
Posty: 134
Rejestracja: 03 paź 2019, 19:25

Re: Izolacja poddasza

Post autor: kikko »

Co do izolacji poddaszy to super się sprawdzi izolacja z pianki poliuretanowej. Piankę kupicie w dobrej cenie w INBUD z Gdyni https://inbud.gdynia.pl/ Mają tam super ofertę, szeroką i izolacje od najlepszych światowych producentów. My jesteśmy mega zadowoleni, izolacja z pianki poliuretanowej okazała się bardzo dobrym wyborem, zdecydowanie mogę ją doradzić.
ŁukaszSyk

Re: Izolacja poddasza

Post autor: ŁukaszSyk »

Natomiast jeżeli jesteście na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej firmy, ale również materiałów do wykonania izolacji cieplnej to koniecznie zwróćcie tutaj uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę https://crossin.pcc.eu/ która działa na terenie Mazowsza i okolic. Nam zależało na wysokiej skuteczności cieplnej, ale również rozsądnych kosztach. Muszę przyznać, że wyszło naprawdę dobrze. Dotrzymali terminów, mamy zapewnioną odporność na grzyby oraz wilgoć i jednocześnie brak takich zjawisk jak kurczenie się i osuwanie z czasem. Mam nadzieję, że i u Was wszystko przebiegnie pomyślnie.
Awatar użytkownika
Jolka.W
Posty: 47
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:18

Re: Izolacja poddasza

Post autor: Jolka.W »

Izolacja poddasza powinna być wykonana przez profesjonalistów, żeby nie było nieszczelności i żeby ciepło nie uciekało. W końcu od tego też zależy, czy w mieszkaniu będzie ciepło. Jeśli szukacie doświadczonej firmy, to słyszałam, że taką jest https://www.izolmax.pl/ . Mają wieloletnie doświadczenie i wiele realizacji na koncie.
mądrala

Re: Izolacja poddasza

Post autor: mądrala »

Zerknij na https://www.knaufinsulation.pl/ , Knauf ma ogromne doświadczenie a ich produkty uznawane są za jedne z najlepszych na rynku - bezpieczne, spełniają normy unijne i maja mnóstwo dodatkowych zalet o których można by godzinami rozprawiać. Potem zwróci Ci się np. na ogrzewaniu zaoszczedzisz
dosiaa

Re: Izolacja poddasza

Post autor: dosiaa »

A czy ktoś z was może korzystał z usług https://eneroo.pl/ ? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym, czy nie zgłosić się do nich, jak chodzi o izolację? Z tego co dowiedziałam się ich izolacja jest nie tylko efektywna w działaniu, a więc doskonale się sprawdza w swojej roli. Ale również jest to ekologiczne rozwiązanie, przez co jeszcze bardziej jest cenione.
ODPOWIEDZ