internet dostawca

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Maszyński

internet dostawca

Post autor: Maszyński »

jaki macie net? opłaca się?
Awatar użytkownika
halik
Posty: 50
Rejestracja: 01 maja 2019, 3:08

Re: internet dostawca

Post autor: halik »

Najlepiej się dowiedzieć jaki zasięg ma dany dostawca u nas, jaką prędkość może nam zaproponować. A jak już mamy internet to na https://smartix.pl/ jest poradnik jak sprawdzić prędkość wifi jaką mamy. U mnie internet online nie działa zbyt dobrze za to ten kablowy bez zarzutu. Nie widzę spadków w prędkości w ciągu dnia.
Awatar użytkownika
tamara
Posty: 99
Rejestracja: 31 sty 2020, 10:08

Re: internet dostawca

Post autor: tamara »

Ja swój internet szybki wyszukałam na sklepie http://panwybierak.pl szybkoi skutecznie a do tego konkretnie, mam najlepszy internet w okolicy
Awatar użytkownika
katarina
Posty: 165
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:58

Re: internet dostawca

Post autor: katarina »

Jeśli internet jest od operatora sieci komórkowej to dobrym zakupem jest wzmacniacz antenowy. Z tego co czytałam to najlepsze takie wzmacniacze są marki Signaflex. Tutaj new-electric.pl je znalazłam do kupienia i ceny są ok moim zdaniem. A taki wzmacniacz to gwarancja stabilnego i silnego sygnału.
malińka

Re: internet dostawca

Post autor: malińka »

Jeśli nie wiesz, jaki internet wybrać, proponowałbym Tobie zapoznać się z rankingiem dostępnym pod tym adresem: https://rankinginternetu.pl/internet-st ... y-do-domu/ - z jego pomocą podjęcie decyzji powinno być zdecydowanie prostsze. Wspomagajmy się informacjami znalezionymi w sieci.
ODPOWIEDZ