Gdzie zdawać na prawko?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Eliza1989
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2020, 20:43

Gdzie zdawać na prawko?

Post autor: Eliza1989 »

Hej, gdzie w Warszawie polecacie zapisać się na kurs jazdy? Słyszałam, że w szkole lejdis-gentleman-osk.pl są całkiem w porządku instruktorzy i dobrze tłumaczą. Macie jakieś doświadczenia z tą auto szkołą?
Awatar użytkownika
kamil
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2020, 1:46

Re: Gdzie zdawać na prawko?

Post autor: kamil »

Ja jestem zadowolony z tej auto szkoły. Skończyłem u nich kurs na prawo jazdy kilka lat temu, ale sądzę, że bardzo dobrze nauczyłem się jeździć i do tej pory pamiętam wszystkie wskazówki, które dał mi instruktor. Mogę polecić.
Awatar użytkownika
finka
Posty: 122
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:55

Re: Gdzie zdawać na prawko?

Post autor: finka »

A ja zdawałam w stolicy i tu też na Mokotowie w Motostart chodziłam na kurs, też bardzo sobie chwalę tą szkołę. Mogę śmiało powiedziec że są w stanie każdego nauczyć jeździć skoro ja dałam radę :D
Awatar użytkownika
Dark
Posty: 61
Rejestracja: 25 sie 2020, 14:36

Re: Gdzie zdawać na prawko?

Post autor: Dark »

Osobiście mogę polecić Poznań i szkołe https://www.zdajprawko.pl/. Z nimi zdanie teorii i praktyki nie będzie stanowiło problemu.
Juruś

Re: Gdzie zdawać na prawko?

Post autor: Juruś »

Zależy też jakie prawo jazdy :) Ja zdawałem nie tak dawno prawo jazdy kategoria d. Kraków wybrałem i uczyłem się tutaj http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... ategoria-d Według mnie lepiej w większych miastach się uczyć, bo lepiej się można przygotować. A zdawalność w Krakowie moim zdaniem na dobrym poziomie. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ