Fachowa porada prawna

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Miłosław-82
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2021, 15:36

Fachowa porada prawna

Post autor: Miłosław-82 »

Cześć wszystkim. Potrzebuję skonsultować się z dobrym radcą prawnym i przedyskutować kilka kwestii. Pomyślałem o udaniu się do poradniasalomon.pl. Słyszeliście o niej? Polecacie?
Awatar użytkownika
bożena1963
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2020, 12:11

Re: Fachowa porada prawna

Post autor: bożena1963 »

Ja uważam, że Salomon to najlepsza Poradnia Prawna i bez wahania mogę ją polecić, a to dlatego, że możesz tam liczyć na profesjonalną i kompleksową obsługę. Nie znam lepszych radców prawnych, naprawdę.
Mikś

Re: Fachowa porada prawna

Post autor: Mikś »

Ja na pewno z czystym sumieniem mogę Ci polecić adwokata Łukasza Węgłowskiego ze Szczecina. On jest zdecydowanie najlepszy :) a do tego niezwykle empatyczny i sympatyczny. Ale jednak to też ma znaczenie. Z tego co wiem to działa przede wszystkim na Pomorzu ale współpracuje z wieloma kancelariami

bramki obrotowe cena
ginamółłłł

Re: Fachowa porada prawna

Post autor: ginamółłłł »

Takie wskazówki były i mi koniecznie potrzebne. Sporo interesujących mnie zagadnień na polu prawnym było nie jasnych - ale to już załatwione. Ogromne wsparcie otrzymałem u https://prawopracyporady.pl/o-mnie/ a dokładnie tego było mi trzeba. To doświadczony prawnik ze Szczecina, także wszystkim z tych okolic zalecam odezwać się do fachowca!
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 476
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: Fachowa porada prawna

Post autor: feel09 »

Dobrze jest znaleźć rozwiązanie, które w stu procentach spełni Twoje oczekiwania. W moim odczuciu bardzo łatwo jest skorzystać ze wsparcia i wiedzy, która daję szansę na jak najlepsze poznanie wszelkich meandrów prawniczych. Stąd też porady prawne online wydają mi się najlepszym i najbardziej celnym rozwiązaniem.
iśia

Re: Fachowa porada prawna

Post autor: iśia »

Jeśli interesuje was zgłoszenie wierzytelności w postępowaniu upadłościowym to jak najbardziej warto zajrzeć do https://upadlosci-kancelaria.pl/zglosze ... dlosciowym . Jest to dobry artykuł, w którym znajdziecie wszystkie potrzebne dla was informacje w tej sprawie.
Louis

Re: Fachowa porada prawna

Post autor: Louis »

Bardzo dobrym radcą prawnym, który udzieli ci profesjonalnej porady prawnej jest pani Magdalena Adamczewska - https://www.adamczewska.com.pl/. Prowadzi praktykę w Szamotułach, ale przyjmuje sprawy niezależnie od ich lokalizacji. Jej kancelaria specjalizuje się przede wszystkim w prawie samorządowym oraz administracyjnym. Współpracuje z różnymi rodzajami jednostek samorządu terytorialnego, pomaga gminom, urzędom miast i powiatów prawidłowo prowadzić ich działalność, ale także pomaga uzyskiwać dotacje europejskie oraz zajmuje się uchwalaniem uchwał oraz innymi czynnościami z zakresu prawa administracyjnego.
ODPOWIEDZ