Dobra kancelaria, czyli jaka?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
gracjana
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2020, 5:55

Dobra kancelaria, czyli jaka?

Post autor: gracjana »

Jak myślicie, czym powinna się charakteryzować dobra i godna polecenia kancelaria prawna? Według mnie ważne jest podejście do klienta i zaangażowanie w sprawę. Niektórzy adwokaci specjalizują się w jednej konkretnej dziedzinie jak prawo administracyjne, ale bywają też tacy prawnicy, którzy radzą sobie z wieloma różnymi sprawami. Może korzystaliście kiedyś z porady prawnej i chcielibyście podzielić się swoimi spostrzeżeniami?
Awatar użytkownika
ully
Posty: 85
Rejestracja: 21 wrz 2019, 20:54

Re: Dobra kancelaria, czyli jaka?

Post autor: ully »

Dobra kancelaria czyli taka z doświadczeniem i indywidualnym podejściem, specjalizująca się w różnych dziedzinach prawa, gdzie pracują godni zaufania i profesjonalni prawnicy. Nawet korzystałam z takiej w sprawie o podział majątku. Była to kancelaria adwokacka Węgłowski ze Szczecina, lepiej trafić nie mogłam. Poradzono sobie doskonale mimo, że sprawa była dość skomplikowana.
gieniuś

Re: Dobra kancelaria, czyli jaka?

Post autor: gieniuś »

Dobra kancelaria adwokacka to ta tu https://sawickiwspolnicy.pl/ Z dugoletnim doświadczeniem, z wysokowykwalfikowaną kadrą. Służąca firmie wsparciem prawnym na każdym etapie jej rozwoju. Ta kancelaria min zajmuje się przygotowaniem lub sprawdzaniem umów. Oceniaja podejmowane przez przedsiębiorcę ryzyko. Przeprowadzają widykację. A też prezentują firmę przed sądem.
Noriś

Re: Dobra kancelaria, czyli jaka?

Post autor: Noriś »

Tak naprawdę to wszystko zależy od tego, jaka musi być specjalizacja adwokata. Nie jest tak, że dana kancelaria bierze wszystkie sprawy jak leci. Adwokat ma pewną specjalizację w konkretnych sprawach i tego się trzyma. Ja korzystałem np. z kancelarii Fenix ale to w związku ze sprawą z kredytem frankowym. Maja bardzo profesjonalne podejście i znają dobrze ten temat.
mórakowska

Re: Dobra kancelaria, czyli jaka?

Post autor: mórakowska »

Znakomicie wspominam współpracę z kancelarią https://winklerkancelaria.pl/specjalizacje/ . W ostatnim czasie było mi potrzebne doradztwo bieżące a zostało ono zrealizowane faktycznie fachowo i należycie. Jest to właściwe podejście a do tego umożliwiło mi uniknięcia głupich błędów.
Awatar użytkownika
kordianpietrzak
Posty: 61
Rejestracja: 08 wrz 2020, 8:15

Re: Dobra kancelaria, czyli jaka?

Post autor: kordianpietrzak »

Dobra kancelaria adwokacka powinna charakteryzować się bardzo dobrym podejściem do klienta i również zaangażowaniem w sprawę. Dla mnie ważnym elementem jest również to, aby posiadała specjalistów z różnych dziedzin aby łatwo można było znaleźc odpowiednią osobę do swojej sprawy. Współpracowałem kiedyś z kancelarią adwokacką https://jdp-law.pl/ i mogę powiedzieć, że mieli bardzo profesjonalne podejście.
uwaga2021

Re: Dobra kancelaria, czyli jaka?

Post autor: uwaga2021 »

Nie każdy adwokat podejmie się np. obserwacji czy innego wywiadu środowiskowego. Agencje detektywistyczne takie jak Temida - najczęściej działają samodzielnie https://agencjatemida.pl/kontakt/ . Warto spróbować kontaktu, w razie potrzeby zajmą się trudną sprawą i dostarczą potrzebnych dowodów. Robią to po cichu, bardzo dyskretnie.
kubam

Re: Dobra kancelaria, czyli jaka?

Post autor: kubam »

Nie od dziś wiadomo, że zawsze należy stawiać na usługi naprawdę dobrej jakości. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj https://lexsecure.pl/ranking-kancelarii ... litej-2021 . Jest tam bowiem namiar na ciekawą informację dotyczącą rankingu kancelarii prawniczych. Zobaczcie koniecznie, które miejsce zajęło Lexsecure.
łókasz

Re: Dobra kancelaria, czyli jaka?

Post autor: łókasz »

Dobra, czyli nowoczesna. Skorzystanie z usług https://www.forys.com.pl/pl/ umożliwiło mi zajęcie się sprawami dotyczącymi prawa rynku nieruchomości. Wiele kwestii na tym polu nie było dla mnie do końca jasnych. Od podziału majątku po uregulowanie stanu prawnego takiej nieruchomości. Dobra robota!
mórek567

Re: Dobra kancelaria, czyli jaka?

Post autor: mórek567 »

Znakomicie wspominam współpracę z kancelarią https://adwokatzmudzin.com/about/ , dlatego i Ty mógłbyś się do nich zgłosić. Odpowiadali za wykonanie pomocy przy sprawach z zakresu prawa rodzinnego, problem dotyczył rozwodu i późniejszej opieki nad dziećmi.
Laura

Re: Dobra kancelaria, czyli jaka?

Post autor: Laura »

Przede wszystkim dobry adwokat powinien być profesjonalny, zaangażowany w każdą prowadzoną sprawę niezależnie od jej trudności, rzeczowy i kompetentny. Wszystkie te cech posiada mecenas Karol Bryś z Bydgoszczy - https://www.adwokatwbydgoszczy.com.pl/. Prowadzi on kancelarię, która zapewnia klientom usługi prawne na najwyższym poziomie. Jego kancelaria udziela porad prawnych, sporządza pisma procesowe i zastępstwa procesowe. Zajmuje się zarówno sprawami osób prywatnych, jak prowadzi obsługę (stałą lub doraźna firm i przedsiębiorstw).
ODPOWIEDZ