Bolerioza

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Zefir
Posty: 187
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:00

Bolerioza

Post autor: Zefir »

Niestety bywa to bardzo uciążliwa choroba. Dlatego bardzo ważne jest by chronić się przed kleszczami, jednak jak już w jakiś sposób zachorujemy to trzeba dbać bardzo o nasz organizm. Można zastosować odpowiednie suplementy diety takie jak https://www.sklepzycia.pl/preparaty-sup ... -borelioza. Sporo o tym czytałam.
Awatar użytkownika
Tagliato
Posty: 81
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:51

Re: Bolerioza

Post autor: Tagliato »

Nie jestem pewna, czy takie suplementy faktycznie zapobiegną boreliozie. Dla pewności i tak poszłabym od czasu do czasu na badania i oprócz tego można zrobić też w gabinecie Biorezonans Wilanów https://biorezonans-wilanow.pl/borelioza/ . Słyszałam bardzo dużo pozytywów o tym gabinecie od znajomej, która nawet przechodziła w nim terapię biorezonansową boreliozy.
Awatar użytkownika
Trompka11
Posty: 169
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:04

Re: Bolerioza

Post autor: Trompka11 »

Pytanie tylko, czego konkretnie oczekujecie. Wiadomo, że gdy w grę wchodzą kwestie związane z tak poważnymi kwestiami, jak chociażby ukąszenia kleszczy, to powinniście jak najszybciej zacząć działać. Podpowiem, że objawy boreliozy sprawdzisz na https://lekarzebezkolejki.pl/, więc warto zajrzeć tam już w tym momencie. To może być dla Was ogromnym wsparciem, pomyślcie nad tym dobrze!
KamilGrusztyń

Re: Bolerioza

Post autor: KamilGrusztyń »

Wydaje mi się, że jeżeli mieliśmy kleszcza to powinniśmy się przebadać na bolerioze.
kamiś

Re: Bolerioza

Post autor: kamiś »

Domyślam się, że bolerioza niestety jest uciążliwą chorobą, dlatego koniecznie powinniście zerknąć sobie na stronę http://po-lek.pl/ , na której znajdziecie sobie informacje. Można tam znaleźć wiele różnych pomocnych artykułów. Skorzystajcie, sprawdzajcie i czytajcie sobie wszystkie szczegółowe informacje.
Awatar użytkownika
caryca
Posty: 102
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:29

Re: Bolerioza

Post autor: caryca »

Myślę że warto o tej chorobie trochę poczytać, bo ja słyszałam że są też zioła na boreliozę i może właśnie takie kompleksowe leczenie okaże się skuteczniejsze niż sama farmakoterapia. W każdym razie ja bym na pewno spróbowała wszystkiego :)
małpka23

Re: Bolerioza

Post autor: małpka23 »

Według mnie najlepiej się skontaktować wpierw z pobliskim lekarzem by powiedział co dalej. Znajdź sobie jakąś dobrą lecznice, dla przykładu może być to https://cmp.med.pl/cmp-wilanow-2/lekarz-rodzinny/. Podobno fajnie tam leczą rożne przypadłości.
Awatar użytkownika
tamara
Posty: 99
Rejestracja: 31 sty 2020, 10:08

Re: Bolerioza

Post autor: tamara »

jak szukacie odpowiedniego lekarza w tej dziedzinie to polecam https://cmzwierzyniecka.pl/ pomogą wam zwłaszcza w tej dziedzinie jaka jest borelioza... bo jak wiecie borelioza to choroba straszna...
SławkaRz

Re: Bolerioza

Post autor: SławkaRz »

Już niedługo wiosna a wraz z dodatnimi temperaturami kleszcze zaczynają żerować.Jak się szacuje około 30 % kleszczy jest nosicielami bakterii wywołującej boreliozę. Skąd jestem taka mądra ? - na tym blogu - https://ktomalek.pl/blog/ukaszenie-prze ... iem/w-1874 - wszystkie niezbędne informacje związane z kleszczami jakie powinniście znać są zawarte. Wystarczy poczytać.
sanaś

Re: Bolerioza

Post autor: sanaś »

Lekarz powinien was skierować na jakieś badania, rozumiem, że wasza przychodnia nie ma czasu was przyjąć? Jeśli tak to ja polecam lekarz online https://jpmedica.com/ , sama korzystałam z usług telefonicznej porady i za każdym razem taka diagnoza i leczenie było trafione w 100% :)
anuś0333

Re: Bolerioza

Post autor: anuś0333 »

Borelioza to choroba, której najmniej się spodziewamy. Jednak już niedługo wiosna, a kleszczom do żerowania wystarczy dodatnia temperatura - więc już niebawem zaczną atakować. Poczytajcie sobie - https://czasdzieci.pl/ro_artykuly/id,157720c3.html - na tym blogu znalazłam kompendium wiedzy właśnie na ten temat. Jak się zachowywać by kleszcze nas nie atakowały oraz co zrobić, jeśli do ukąszenia już dojedzie. Bardzo przydatne informacje.
ODPOWIEDZ