apartamenty inwestycyjne

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Staś13333

apartamenty inwestycyjne

Post autor: Staś13333 »

Witam, nie wiecie skąd można kupić mieszkania inwestycyjne? Warto rzucić okiem np. na https://condo.pl/osada-morska-resort-spa-%C5%82eba/ Jak sami możecie zobaczyć apartamenty inwestycyjne są w bardzo przyzwoitych cenach. Uważacie, że kupowanie nieruchomości to dobre rozwiązanie?
Awatar użytkownika
finka
Posty: 114
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:55

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: finka »

Ja wiem doskonale gdzie można kupić inwestycyjne mieszkania. Wiadomo jak ważna jest lokalizacja takich apartamentów, dlatego długo się rozglądam zanim zdecydowałam się na zakup apartamentu na osiedlu Krakowska 37 we Wrocławiu. Fajnie że to już gotowa inwestycja i gotowe, wykończone apartamenty
KaRoLkOwŚkI

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: KaRoLkOwŚkI »

Szczerze mówiąc to taki apartament to jest dobry pomysł na inwestycje. No niestety przeciętnego Polaka nie stać na takie inwestycje, a szkoda, bo dzięki temu moglibyśmy się rzeczywiście wzbogacić. Co o tym sądzicie? Warto w coś takiego inwestować czy raczej nie?
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 426
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: feel09 »

Kupno inwestycyjnego mieszkania powinno być dobrze przemyślane pod wieloma względami. Bez wątpienia istotne jest dopasowanie wszystkich obszarów do potencjalnego nabywcy. Jeśli więc celujesz w osoby, zajmujące się biznesem w szerszym tego słowa rozumieniu, zachęcam do zajrzenia na stronię dewelopera https://nowepoludnie2.pl/ u którego na pewno znajdziesz świetne propozycje mieszkań.
Awatar użytkownika
balecki
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:37

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: balecki »

jakoś nigdy nie interesował mnie taki zakup mieszkania i przede wszystkim ja skupiłem się na tym, aby znaleźć sobie fajne mieszkanie z rynku pierwotnego w Gdańsku. Po przejrzeniu masy ofert najbardziej spodobała mi się ta od dewelopera https://www.eurostyl.com.pl/oferta/nowe ... dansk.html i w końcu na jedno z tych mieszkań ja również się zdecydowałem.
Norbiś

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: Norbiś »

KaRoLkOwŚkI pisze: ↑17 mar 2021, 11:18 Szczerze mówiąc to taki apartament to jest dobry pomysł na inwestycje. No niestety przeciętnego Polaka nie stać na takie inwestycje, a szkoda, bo dzięki temu moglibyśmy się rzeczywiście wzbogacić. Co o tym sądzicie? Warto w coś takiego inwestować czy raczej nie?
Może niekoniecznie apartamenty ale można ogólnie w nieruchomości, mieszkania. Każda nieruchomość może mieć potencjał. Może wystarczy w nią włożyć troche pracy by stała się naprawdę czymś wyjątkowym. Poczytaj tutaj: https://horyzont-inwestycji.pl/nierucho ... go-zaczac/. To takie podstawy od czego zacząć inwestycje na rynku nieruchomości i na co zwracać uwagę.
Awatar użytkownika
balecki
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:37

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: balecki »

Myślę, że jeszcze warto jest dodać, że istnieje bardzo fajna opcja na to, aby szybko i sprawnie zbyć naszą nieruchomość. Wystarczy w takiej sytuacji zgłosić się do firmy http://skupnieruchomoscidom.pl/ i to właśnie oni bez najmniejszego problemu naszą nieruchomość od nas skupią.
ulokił

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: ulokił »

W sumie takie apartamenty zawsze były i będą w cenie. Ale aby w ogóle zacząć tak zarabiać to musimy dość sporo zainwestować. To też warto może na ten temat choć troszkę poczytać aby zdobyć jakąś wiedzę. I tak też między innymi dowiedziałam się nawet, że taki skup nieruchomości zadłużonych to także bardzo dobra inwestycja.
ODPOWIEDZ