Wspólny kredyt a rozwód

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Łania29

Wspólny kredyt a rozwód

Post autor: Łania29 »

Jak się rozwieść mając kredyt hipoteczny? To pytanie zadają sobie dopiero małżonkowie, gdy okazuje się, że załatwienie po rozwodzie formalności związanych z zadłużeniem wobec banku wcale nie jest takie proste. Wspólny kredyt a rozwód - ten problem trzeba rozwiązać w sposób taki by żadna ze stron nie była poszkodowana. Jeśli jednak czujemy się zagrożeni w relacji ze swoim małżonkiem - musimy skorzystać z pomocy prawnika - to oczywiste.
wstęga

Re: Wspólny kredyt a rozwód

Post autor: wstęga »

Myślę, że u mec. Cejrowskiego z Tczewa warto podpytać, specjalizuje się w podziale majątku po rozwodzie, ma wiele sukcesów. Na https://cejrowski.pl/ znajdziesz namiary
Awatar użytkownika
ully
Posty: 85
Rejestracja: 21 wrz 2019, 20:54

Re: Wspólny kredyt a rozwód

Post autor: ully »

Niby nic nie łączy, a jednak... W takich sytuacjach lepiej i bezpieczniej poradzić się prawnika. Ja też po rozwodzie, tyle że my kredytu nie mieliśmy. Jeden problem mniej, ale był majątek do podziału. Też korzystałam z pomocy adwokata, Łukasza Węgłowskiego. W Szczecinie mieści się kancelaria adwokacka Węgłowski właśnie. Mogłam liczyć na fachowe doradztwo i pomoc, aż wszystkie kwestie związane z rozwodem i podziałem majątku były załatwione. Teraz zaczynam nowy etap w życiu, oby lepszy.
bączek

Re: Wspólny kredyt a rozwód

Post autor: bączek »

mec. Cejrowski ma spore uznanie i myślę, że to jeden z lepszych adwokatów w Trójmieście albo i dalej w sprawach rozwodowych ale i pokrewnych - alimentach czy podziale majątku. Ta ostatnia kwestia również budzi mnóstwo emocji jeśli nie ma zgody między rozwiedzionymi małżonkami
Awatar użytkownika
uwaga2019
Posty: 64
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:07

Re: Wspólny kredyt a rozwód

Post autor: uwaga2019 »

W sprawach doradztwa przy kredycie hipotecznym bardzo pomoże nam firma Bold Invest https://www.boldinvest.pl/ , to naprawdę świetny zespół, który bardzo dobrze zna się na swojej pracy. Na etapie kredytu hipotecznego wiele rzeczy ma znaczenie, oni zwracają uwagę na dosłownie wszystko, dlatego najczęściej udaje wybrać się po prostu najlepszy.
roża

Re: Wspólny kredyt a rozwód

Post autor: roża »

Potrzebujesz najlepszego adwokata, który pomoże Ci z rozwodem lub inną sprawą rodzinną? Zapoznaj się z ofertą kancelarii adwokackiej https://sw-kancelaria.pl/ . Jeśli szukacie adwokata zapewniającego skuteczność i wysokie poczucie bezpieczeństwa, warto zwrócić się do nich o pomoc!
miśkajola

Re: Wspólny kredyt a rozwód

Post autor: miśkajola »

Zdecydowanie mec. Cejrowski sprawdzi się w sprawach trudnych rozwodowych i jeszcze trudniejszych dotyczących podziału majątku po rozwodzie. Poszukaj opinii klientów, to one powinny Cię przekonać do prawnika któremu powierzasz swoja przyszłość. Akurat tu same plusy
ODPOWIEDZ