Używki

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
Katarina123
Posty: 25
Rejestracja: 09 cze 2020, 14:25

Używki

Post autor: Katarina123 »

Cześć kochani, czy macie w swoim otoczeniu osobę uzależnioną od alkoholu bądź narkotyków? Jak sobie radzicie z tym problemem? Mój tata od wielu lat ma ten problem a co za tym idzie my również. Ostatnio był przełom, zgodził się na terapię i bardzo się z tego cieszymy bo to krok naprzód. Znaleźliśmy niedaleko Ośrodek Terapii Wiosenna, który od wielu lat pomaga w leczeniu alkoholizmu może ktoś ma doświadczenia z tym ośrodkiem? Jakieś opinie, wrażenia?
Halinka

Re: Używki

Post autor: Halinka »

Mój nastoletni syn był uzależniony od narkotyków. Aktualnie uczęszcza jeszcze na terapię. Kontroluję go oczywiście gdy wraca do domu ze szkoły, praktyk czy spotkań ze znajomymi. Korzystając z oferty https://alkomaty.net.pl/32-narkotesty kupiłam profesjonalny tester do wykrywania substancji psychoaktywnych w organizmie- DrugCheck 3000 STK 5 . Urządzenie jest kompaktowe i co ważne bardzo dokładne.
ODPOWIEDZ