tłumaczenia przysięgłe francuskie

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 51
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:00

tłumaczenia przysięgłe francuskie

Post autor: deborah »

Jaką firmę oferującą tłumaczenia przysięgłe francuskie polecacie?
Awatar użytkownika
mantra
Posty: 160
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: tłumaczenia przysięgłe francuskie

Post autor: mantra »

Kto powinien takimi tłumaczeniami się zająć? Oczywiście tłumacz przysięgły języka francuskiego, czyli osoba posiadająca odpowiednie do tego uprawnienia. Ja nie szukałam konkretnego specjalisty, wybrałam się po pomoc do biura tłumaczeń i tu już ktoś taki się znalazł:) Wygodna opcja takie firmy muszę przyznać.
Awatar użytkownika
Tomasz332
Posty: 93
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:08

Re: tłumaczenia przysięgłe francuskie

Post autor: Tomasz332 »

tłumacz przysięgły niemiecki to bardzo profesjonalna strona z tłumaczeniami na języki obce. Specjalizuje się on w tekstach prawniczych, mogę zapewnić was że jest to firma rzetelna i potrafi tłumaczyć z 60 języków na język polski. Polecam tą stronę z tłumaczeniami, wiele osób tam pracuje i przyjmie twoje zlecenie bardzo chętnie.
koło

Re: tłumaczenia przysięgłe francuskie

Post autor: koło »

Nie korzystałam jeszcze z takich usług, jednak tu znajoma już polecała mi firmę https://tlumaczenia-gk.pl/medyczne Jeżeli szukacie pomocy przy tłumaczeniach to moze tu spróbujecie jej poszukać? Z tego co widziałam to świetnie sobie dają radę z tłumaczeniami medycznymi, prawnymi, technicznymi i wieloma innymi
ODPOWIEDZ