spadki pomoc prawna Gdańsk

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Kotuś

spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Kotuś »

Cześć. Niedawno pochowałam swojego ukochanego dziadka i jak się okazało, staruszek postanowił podarować swoim bliskim cały swój majątek. Nie jest to mała kwota, więc dalsza część rodziny od razu się o tym dowiedziała i domaga się części spadku. Poszukuję kogoś z Gdańska, kto stanąłby w mojej obronie w sądzie. Polecicie mi kogoś?
małta

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: małta »

Wydaje mi się, że odpowiedni do tego typu sprawy będzie mecenas, który ma spore doświadczenie w tych kwestiach. Jeśli znajdziesz kogoś, kto specjalizuje się prawie spadkowym, to możesz spać spokojnie. W mojej ocenie warto również poczytać opinię w Internecie przed dokonaniem wyboru.
Robuś

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Robuś »

Dobrze że trafiłam na ten temat, bo również poszukuję kogoś, kto miałby doświadczenie w sprawach spadkowych. Tak nieszczęśliwie się stało, że zmarła moja babcia, która zapisała sporą część spadku na mnie i moje dzieci - z czym nie zgadza sie reszta rodziny. Jeżeli znajdziesz kogoś sprawdzonego, to chętnie poproszę o namiar
Rybuś

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Rybuś »

Cześć. Wiem jak ciężki może być spadek i wszystko co z nim związane, ale uwierz mi, z pomocą dobrego mecenasa, wszystko skończy się szybciej niż przypuszczasz. Jeśli chodzi o Gdańsk, to słyszałam że najlepszym specjalistą w tym zakresie jest http://www.mindykowski.pl/. Zgłoś się do niego, a na pewno będzie w stanie ci pomóc.
Awatar użytkownika
katarina
Posty: 165
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:58

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: katarina »

Ja również polecam mecenasa Mindykowskiego. Człowiek z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Nie wiedziałam jak ogarnąć temat odrzucenia spadku z ogromnymi długami. Od wszystko mi wyjaśnił, a po ustaleniu planu działań, wszystkim się zajął. Skutecznie, szybko i bezproblemowo.
kłipolit

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: kłipolit »

Miałem podobny problem przy sprawie spadkowej, ale dzięki pomocy prawnej radcy prawnego Łukasza Robaszkiewicza z kancelarii De Iure mogłem liczyć na sprawiedliwe rozwiązanie sprawy. Profesjonalna i rzetelna pomoc prawna, a do tego duża doza empatii i wysoka kultura osobista. Miałem podobny problem przy sprawie spadkowej, ale dzięki pomocy prawnej radcy prawnego Łukasza Robaszkiewicza z kancelarii De Iure mogłem liczyć na sprawiedliwe rozwiązanie sprawy. Profesjonalna i rzetelna pomoc prawna, a do tego duża doza empatii i wysoka kultura osobista.
ODPOWIEDZ