Psychiatra

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Leića

Psychiatra

Post autor: Leića »

Szukam kogoś godnego polecenia w temacie psychiatra. Czy ktoś mógłby polecić dobrego, takiego który nie przepisuje natychmiast tony leków? Bardzo zależy mi na czasie.
Awatar użytkownika
amiii2
Posty: 54
Rejestracja: 22 gru 2019, 21:53

Re: Psychiatra

Post autor: amiii2 »

W takim razie mogę ci polecić klinikę psychologiczno- psychiatryczną Psychomedic z Warszawy (nr. tel. 22 253 88 88) tutaj śmiało można szukać pomocy. Pracują tutaj najlepsi specjaliści z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Sama tutaj chodziłam i jestem bardzo zadowolona, bo terapia przyniosła oczekiwane skutki.
immoilł

Re: Psychiatra

Post autor: immoilł »

Chodzę do psychologa już od dłuższego czasu, a jeszcze dłużej zmagam się z depresją. Zachorowałam zapewne jeszcze jako nastolatka, ale wtedy pójście do specjalisty wiązało się ze wstydem i stygmatyzacja ze strony rodziny, Obecnie, na szczęście już się to zmienia i myślę, że dzięki temu dałam rade pójść po pomoc. Chodzę na terapię w Ambulatorium Psychologii Klinicznej Psychoterapii i Psychoedukacji u dr Danuty Jaskólskiej https://www.psycholog-bydgoszcz.net/obs ... nosci.html w Bydgoszczy. Terapia działa naprawdę dobrze, jest ze mną coraz lepiej, mam rzetelną opiekę psychologiczną, polecam.
pięć

Re: Psychiatra

Post autor: pięć »

Nie powinniśmy bać się pójścia po pomoc. Ja wiedziałam, że długo tak nie pociągnę, miałam zaburzenia nastroju, potrafiłam nie wychodzić z łóżka przez kilka dni, byłam tak zestresowana, że dostawałam ataku paniki, jeżeli musiałam iść do pracy. To wszystko zawiodło mnie do prywatnego gabinetu psychiatrycznego dr Urszuli Sadłowskiej w Warszawie http://psychiatria.waw.pl/pl-warsztat.html. Leczenie było procesem, to nie jest tak, że po jednej wizycie wszystkie głęboko zakorzenione problemy odejdą w zapomnienie, ale z każdą wizytą faktycznie było ze mną lepiej. Pani psychiatra jest rzetelna i kompetentna, polecam gorąco.
Awatar użytkownika
inecka
Posty: 161
Rejestracja: 27 cze 2019, 22:20

Re: Psychiatra

Post autor: inecka »

Ja tam chodziłam do psychiatry i wcale sie tego nie wstydze. Po porodzie mialam dosc spory spadek formy, stwierdzilam, ze potrzebna mi fachowa pomoc bo sama nie bylam w stanie sobie poradzic. Trafiłam tutaj https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/ zostalam otoczona kompleksową i profesjonalna opieką. Terapia mi pomogła
ODPOWIEDZ