Przedsiębiorstwo

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
micha
Posty: 50
Rejestracja: 04 sty 2019, 11:46

Przedsiębiorstwo

Post autor: micha »

Mając własne przedsiębiorstwo trzeba też odpowiednio o nie zadbać. Inwestowanie to jedno, ale jak zabezpieczyć się na nagłą ewentualność? Braliscie pod uwagę zabezpieczenie przedsiębiorców częstochowa ? wiecie, że to bardzo dobry sposób, by zabezpieczyć się na każda ewentualność ?
Awatar użytkownika
Bonzaj
Posty: 18
Rejestracja: 01 lut 2019, 18:32

Re: Przedsiębiorstwo

Post autor: Bonzaj »

Przy własnym biznesie nie wolno zostawać w tyle za konkurencją. Żeby tego uniknąć, polecam skorzystać z usług firmy Jantar www.jantar.pl. Jest to grupa profesjonalistów o bardzo nowatorskim podejściu, płynąca z duchem czasu w rozwiazaniach szykowanych dla klientów. My korzystamy z ich pomysłów do dziś i okazały się strzałem w 10!
Awatar użytkownika
cortex22
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 17:21

Re: Przedsiębiorstwo

Post autor: cortex22 »

Mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać i nic ująć.
Nieżywy pies nie gryzie.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Przedsiębiorstwo

Post autor: Iza »

Na pewno prowadząc własne przedsiębiorstwo warto zatroszczyć się o odpowiednią ochronę danych osobowych. Na stronie https://mwinspektorzy.pl/oferta-dla-fir ... ci-z-rodo/ możecie sobie poczytać o specjalnych audytach, które pozwolą Wam sprawdzić, czy przestrzeganie przepisów rozporządzenia RODO jest u Was na właściwym poziomie ;) Polecam ;)
Awatar użytkownika
Zefir
Posty: 187
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:00

Re: Przedsiębiorstwo

Post autor: Zefir »

Wydaje mi się, ze inwestowanie w nieruchomości jest opłacalne pod warunkiem ,że dobrze się tym zajmiemy. Jezeli jesteśmy w tym temacie początkujący to warto skorzystać z takich warsztatów https://wiwn.pl/ , by móc dowiedzieć sie czegoś więcej.
Awatar użytkownika
mazajka
Posty: 156
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:23

Re: Przedsiębiorstwo

Post autor: mazajka »

A czy w waszych firmach był przeprowadzany audyt z zakresu ppoż? Wiadomo, że tego rodzaju sprawy i zapewnienie bezpieczeństwa leży po stronie właściciela i wszędzie tego rodzaju wymogi powinny być spełnione. Tego rodzaju audyty sprawnie i profesjonalnie przeprowadza SEKA https://www.seka.pl/uslugi/uslugi-bhp-i ... resu-ppoz/ . Warto z ich ofertą się zapoznać.
Awatar użytkownika
Specjalista
Posty: 33
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:04

Re: Przedsiębiorstwo

Post autor: Specjalista »

Niektóre szkolenia w firmie trzeba odbyć. Są to na przykład szkolenia BHP. Firmy takie jak https://www.sdps.com.pl/ specjalizują się w ich organizacji. To bardzo duże ułatwienie.
Awatar użytkownika
Saskia
Posty: 45
Rejestracja: 09 kwie 2019, 10:41

Re: Przedsiębiorstwo

Post autor: Saskia »

mazajka pisze: ↑20 lip 2019, 11:43 A czy w waszych firmach był przeprowadzany audyt z zakresu ppoż?
To akurat dla mnie kluczowa sprawa, jeśli chodzi o każde przedsiębiorstwo. W końcu chodzi o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników, więc firma nie może bagatelizować tego typu ekspertyz, działań, jakie oferuje: https://safetymark.pl/, dzięki którym można przygotować, ale też usprawnić istniejącą ochronę przeciwpożarową w danym budynku. To w zasadzie podstawowy obowiązek każdego pracodawcy!
Awatar użytkownika
Natalex
Posty: 98
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:50

Re: Przedsiębiorstwo

Post autor: Natalex »

Chciałam się Was zapytać czy ktoś Was korzysta w swoim przedsiębiorstwie z energooszczędnych rozwiązań oferowanych przez firmę Hoecker Polytechnik https://www.hoecker-polytechnik.pl/pl/P ... smowe.html . Zwróciłam szczególną uwagę na taśmociągi, z których już korzystają moi znajomi produkujący meble. Zastanawiałam się nad zastosowaniem ich też w swojej firmie. Wydaje mi się, że to doskonałe rozwiązanie. Co Wy na to?
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 324
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:21

Re: Przedsiębiorstwo

Post autor: mczay »

Moim zdaniem , prowadząc własną firmę warto jest w pierwszej kolejności pomyśleć o maksymalnym zwiększeniu bezpieczeństwu. Na pierwszy rzut proponuję audyt PPOŻ, który ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa przy pożarze. Oferta takiego audytu jest na stronie: https://www.seka.pl/uslugi/uslugi-bhp-i ... resu-ppoz/ , a z nią są opisane pozytywy, jakie wnosi.
Awatar użytkownika
pamela66
Posty: 186
Rejestracja: 04 paź 2019, 8:56

Re: Przedsiębiorstwo

Post autor: pamela66 »

sądzę, że każdy przedsiębiorca powinien zainwestować w usługi bhp w Łodzi
Awatar użytkownika
ArekWicz
Posty: 242
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:10

Re: Przedsiębiorstwo

Post autor: ArekWicz »

W dużej firmie/przedsiębiorstwie na pewno będziecie potrzebowali fachowej pomocy od strony specjalistów z agencji ochrony i tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam https://saippsecurity.pl/ z Warszawy, która ma doświadczenie i do tego bardzo zorganizowanie działają, więc u nas każda próba jakiekolwiek włamania została sprawnie udaremniona.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 53
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:43

Re: Przedsiębiorstwo

Post autor: foxi »

Zefir pisze: ↑19 lip 2019, 19:00 Wydaje mi się, ze inwestowanie w nieruchomości jest opłacalne pod warunkiem ,że dobrze się tym zajmiemy. (...)
Myślę ,że Twoje ostatnie stwierdzenie odnosi się do każdego rodzaju inwestowania. Każdy rodzaj inwestycji musi być poprzedzony zaznajomieniem się z tematem.Wiele przydatnej, fachowej wiedzy znajdziemy tutaj - polski portal finansowy .Dowiesz się tam ,że każdy rodzaj inwestowania obarczony jest ryzykiem. O tym trzeba stale pamiętać , ponadto trzeba założyć sobie poziom zysku jaki cie zadowoli.
Awatar użytkownika
infinity
Posty: 19
Rejestracja: 30 sie 2019, 13:10

Re: Przedsiębiorstwo

Post autor: infinity »

Buty do pracy link muszą być nie tyle modne co wygodne i solidne. Warto rozejrzeć się za lepszymi i to szczególnie też na sezon zimowy, jeśli ktoś musi pracować w chłodniejszych warunkach. Specjalistyczne buty się przydadzą.
Awatar użytkownika
aska
Posty: 160
Rejestracja: 28 cze 2019, 13:44

Re: Przedsiębiorstwo

Post autor: aska »

Audyt z zakresu ochrony przeciwpożarowej to analiza faktycznego stanu bezpieczeństwa pożarowego i zgodności obiektu z obowiązującymi przepisami przeciwpożarowymi. Koniecznie zajrzyjcie na stronę https://www.seka.pl/uslugi/uslugi-bhp-i ... resu-ppoz/ gdzie dowiecie się znacznie więcej na ten temat.
Awatar użytkownika
RafałIl
Posty: 58
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:21

Re: Przedsiębiorstwo

Post autor: RafałIl »

Jeśli również w firmie będziecie chcieli wprowadzić certyfikaty ISO w zakresie jakości, BHP, ochrony środowiska itd. to koniecznie zwróćcie uwagę na http://www.adees.net/ ponieważ jest to czynny audytor, który profesjonalnie będzie mógł się tym zająć. Dzięki temu zwiększycie zaufanie klientów oraz jednocześnie zyskacie przewagę nad konkurencją :)
Awatar użytkownika
Konwalia54
Posty: 46
Rejestracja: 26 lis 2019, 22:23

Re: Przedsiębiorstwo

Post autor: Konwalia54 »

Posiadając własne przedsiębiorstwo trzeba również zadbać przede wszystkim o jego bezpieczeństwo i posiadać chociażby instrukcję bezpieczeństwa pożarowego - https://safetymark.pl/dokumentacja/inst ... ozarowego/ oraz wdrożone procedury BHP. Dzięki temu zarówno wy jak i Wasi pracownicy będą bezpieczni w miejscu pracy. To jest niezwykle ważny aspekt działalności, więc czasami żeby ogarnąć to rzetelnie warto jest skorzystać z usług firmy zewnętrznej.

gniazda ścienne
Awatar użytkownika
siwak
Posty: 149
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:32

Re: Przedsiębiorstwo

Post autor: siwak »

A mnie zastanawia jakich używacie w swoich przedsiębiorstwach programów antywirusowych?
Czy coś w stylu https://www.vebo.pl/malwarebytes-endpoint-protection jest warte uwagi czy lepiej w tej cenie zainteresować się innym programem? Dopiero zaczynam prowadzić swój biznes jednak od samego poczatku chcę zadbać o wszystkie istotne aspekty, a bezpieczeństwo jest priorytetem. Liczę na Wasze porady w tej kwestii.
Awatar użytkownika
siwak
Posty: 149
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:32

Re: Przedsiębiorstwo

Post autor: siwak »

Zgadzam się z poprzednikami i tez wydaje mi sie, ze bhp powinno byc stawiane na pierwszy miejscu. Ostatnio na stronie http://bhpwenergetyce.pl/ troche wiecej na ten temat poczytalem poniewaz pracuje w firmie zwiazanej wlasnie z energetyka i co wychodzi na to, ze nie wszystko u nas w firmie jest tak jak powinno i trzeba zmiany wprowadzic. Dobrze, ze w internecie jest dostep do takich ciekawych artykulow.
Awatar użytkownika
Kinga_182
Posty: 75
Rejestracja: 12 gru 2019, 23:52

Re: Przedsiębiorstwo

Post autor: Kinga_182 »

Ktoś z Was wspominał o taśmociągach. My mamy w żwirowni i rolki do taśmociągu mamy z http://www.porkon.pl/krazniki-gladkie.html Już spory czas i bez zarzutu. Co prawda technicznie się na tym nie znam, ale widzę jak pracuję i wszystko jest bardzo płynne. Nikt nie narzeka.
Awatar użytkownika
ArekWicz
Posty: 242
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:10

Re: Przedsiębiorstwo

Post autor: ArekWicz »

Jeżeli planujecie rozwój swojego przedsiębiorstwa to warto zastanowić się również nad opcją badania rynku warszawa która pomoże Wam w podjęciu konkretnych decyzji oraz podpowiedzą co warto zmienić, bądź poprawić w swoim biznesie, żeby lepiej dopasować się do potrzeb oraz wzbudzić zainteresowanie klienta. U nas się to systematycznie sprawdza, także może i Wam będą w stanie odpowiednio pomóc :)
Awatar użytkownika
maja95
Posty: 95
Rejestracja: 16 cze 2019, 22:56

Re: Przedsiębiorstwo

Post autor: maja95 »

Każde przedsiębiorstwo musi przestrzegać zasad BHP i także musi zapewnić odpowiednią ochronę pracownikom. Dlatego w sklepie https://bhp-stempien.pl/ można zakupić wszystkie potrzebne artykuły BHP, jak i odpowiednią odzież.
Awatar użytkownika
agis
Posty: 316
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:51

Re: Przedsiębiorstwo

Post autor: agis »

Warto na pewno zerknąć sobie tutaj https://hamilton.com.pl/oferta/badania-srodowiska/ . Macie tam bowiem namiar na akredytowane laboratorium, które między innymi zajmuje się badaniami środowiska. Myślę, że warto sobie tam zerknąć. Dzięki temu można bowiem zadbać o środowisko. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie dla przedsiębiorstw, którym zależy na ekologicznym podejściu do procesów produkcji.
ODPOWIEDZ