prawnik opole

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 22
Rejestracja: 22 cze 2019, 23:52

prawnik opole

Post autor: Marysia_89 »

Czesc

znacie dobra kancelarie, ktora ogarnia prawo rodzinne?
Awatar użytkownika
amanda5
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2020, 15:34

Re: prawnik opole

Post autor: amanda5 »

Ja nie znam nikogo konkretnego, ale wiem, że takie sprawy rodzinne mogą ciągnąć się latami, więc warto poszukać dla siebie kogoś rzetelnego i posiadającego odpowiednie doświadczenie.
Awatar użytkownika
ully
Posty: 85
Rejestracja: 21 wrz 2019, 20:54

Re: prawnik opole

Post autor: ully »

W zasadzie prawnicy specjalizują się w pewnych konkretnych dziedzinach prawa. Taką właśnie jest krakowska kancelaria prosperitas, która specjalizuje się w sprawach przeciwko podmiotom rynku finansowego. W ich kompetencji jest te pomoc frankowiczom w odfrankawianiu a nawet w anulowaniu kredytów jśli w umowie zostały zawarte niedozwolone klauzule.
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 64
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:19

Re: prawnik opole

Post autor: Aligru »

Nie z Opola, ale z Wrocka - bardzo dobra kancelaria. Warto się zgłosić: https://www.kancelariasobota.pl/
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 141
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:11

Re: prawnik opole

Post autor: maksik »

Najlepszym sposobem jest skorzystanie z wyszukiwarki. Jak wpiszesz prawnik Opole na pewno wskaże Ci sporo wyników. Ale przy wyborze sugeruj się doświadczeniem kancelarii. Większe kancelarie jak np. https://krpj.pl/ mają też swoje siedziby i oddziały w innych miastach. Na to też warto zwrócić uwagę.
Awatar użytkownika
balecki
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:37

Re: prawnik opole

Post autor: balecki »

W sumie ja nigdy nie miałem okazji być w tym mieście i na dobrą sprawę nie wiem jacy tam są prawnicy. Bardzo fajnie również napisano o pomocy prawnej dla podmiotów leczniczych w https://www.prawowity.pl/aktualnosci/18 ... czniczych/ i ja jestem zdania, że fajnie jest znać takie kwestie.
kądzik

Re: prawnik opole

Post autor: kądzik »

ully pisze: ↑24 maja 2020, 19:02 W zasadzie prawnicy specjalizują się w pewnych konkretnych dziedzinach prawa. Taką właśnie jest krakowska kancelaria prosperitas, która specjalizuje się w sprawach przeciwko podmiotom rynku finansowego. W ich kompetencji jest te pomoc frankowiczom w odfrankawianiu a nawet w anulowaniu kredytów jśli w umowie zostały zawarte niedozwolone klauzule.
Frankowiczom z dużymi sukcesami pomaga kancelaria Lexa już od dawna. Wykorzystują wszelkie możliwe prawem środki by pomóc osobom zadłużonym.
supeł

Re: prawnik opole

Post autor: supeł »

ully pisze: ↑24 maja 2020, 19:02 W zasadzie prawnicy specjalizują się w pewnych konkretnych dziedzinach prawa. TW ich kompetencji jest te pomoc frankowiczom w odfrankawianiu a nawet w anulowaniu kredytów jśli w umowie zostały zawarte niedozwolone klauzule.
Masz rację, można się o coś takiego ubiegać, ale potrzebny jest ktoś, kto się na tym naprawdę zna. Ja Wam powiem, że doskonale radzę sobie z problemami związanymi z moim kredytem, bo jest już w złotówkach. Wcześniej ciągle rósł, mimo że go spłacałem. Wszystko dzięki kancelarii Fenix https://fenixfrankowiczom.pl/ . Oni naprawdę wiedzą, jak pomóc i co robić.
mileś

Re: prawnik opole

Post autor: mileś »

A tutaj https://gdynia.naszemiasto.pl/w-jakich- ... 15-7966917 już mieliście okazję się rozejrzeć? Myślę, że warto przeczytać sobie artykuł, który się tam znajduje. Jest tam bowiem wiele ciekawych informacji i porad na temat tego, kiedy należy udać się po poradę do radcy prawnego.
miśka

Re: prawnik opole

Post autor: miśka »

Bardzo dobrą opcją jest skorzystanie z porady prawnej online przez najlepszych i sprawdzonych prawników w https://ekancelaria.tv/ . Nieraz korzystałam z ich usług i wszystko odbyło się bardzo sprawnie, dosyć szybko otrzymałam odpowiedź na swoje pytanie dotyczące rozwodu.
śśśsaa

Re: prawnik opole

Post autor: śśśsaa »

Kancelaria związana wyłącznie z rozwodami w Opolu to http://www.centrumrozwodow.pl/. Zapewniają pomoc adwokata, psychologa, pedagoga i odpowiadają na wszystkie pytania dotyczące podziału majątku, alimentacji, przyznania opieki nad dzieckiem. Wszystko też zależy od indywidualnej sytuacji, ale pani adwokat Anna Maria Rop zawsze to analizuje i podpowiada najlepszy kierunek prowadzenia sprawy. Centrum Rozwodów w Opolu zajmuje się rozwodami, sprawami o podział majątku a także doradztwem w kwestii majątku i w tworzeniu planu wychowawczego.
ODPOWIEDZ