Pomoc prawnika w rozwodzie Warszawa

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
Brukselka30
Posty: 63
Rejestracja: 12 lip 2019, 14:01

Pomoc prawnika w rozwodzie Warszawa

Post autor: Brukselka30 »

Co sądzicie na temat Pani adwokat Moniki Radomskiej? Zależy mi na pomocy dobrego adwokata w sprawie rozwodowej w Warszawie. Rozwód to dla mnie bardzo emocjonalna sprawa, więc zależałoby mi na tym, żeby moją sprawę prowadziła empatyczna osoba.
Awatar użytkownika
Ola
Posty: 17
Rejestracja: 18 lip 2019, 14:44

Re: Pomoc prawnika w rozwodzie Warszawa

Post autor: Ola »

Korzystałam z jej usług w kancelarii prawnej w Warszawie i przekonałam się na własnej skórze, że to bardzo zaangażowana i profesjonalna osoba. Czułam, że podchodzi do mojej sprawy indywidualnie i stara się dobrać najlepsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
hiss3
Posty: 40
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:59

Re: Pomoc prawnika w rozwodzie Warszawa

Post autor: hiss3 »

Ja szukałbym pomocy tutaj https://adwokat-kaliszewski.pl/rozwod-i ... -rodzinne/ . Wiem, że ten fachowiec jest doświadczony w tych sprawach, bo sam korzystałem z jego kompleksowych usług. Posiada odpowiednie podejście do klienta, dzięki czemu współpraca z nim to czysta przyjemność. Przynajmniej wiesz za co płacisz.
Delikatność pozwala dostać to, czego się pragnie. A jak nie delikatność, to siła. Jedno i drugie może być przyjemne.
ODPOWIEDZ