Kto do opieki nad seniorem?

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
Sulima_71
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2021, 14:42

Kto do opieki nad seniorem?

Post autor: Sulima_71 »

Cześć forumowicze. Może byliście w podobnej sytuacji i będziecie w stanie mi doradzić. Otóż planowałam zatrudnić dla mojego chorego dziadka opiekunkę, ale nie wiem, czy lepszym rozwiązaniem nie byłby prywatny dom opieki Łódź. Tam przynajmniej miałby opiekę przez całą dobę. Co radzicie?
mkoPŻ

Re: Kto do opieki nad seniorem?

Post autor: mkoPŻ »

Sulima_71 pisze: ↑21 cze 2021, 8:44 Cześć forumowicze. Może byliście w podobnej sytuacji i będziecie w stanie mi doradzić. Otóż planowałam zatrudnić dla mojego chorego dziadka opiekunkę, ale nie wiem, czy lepszym rozwiązaniem nie byłby prywatny dom opieki Łódź. Tam przynajmniej miałby opiekę przez całą dobę. Co radzicie?
Wszystko zalezy od upodobań seniora. Dla mnie, o ile inaczej nie możne, to na pierwszysm miejsce włąsny dom i ewentualnie opiekunka. Na drugim dopiero dom opieki.
Manniał

Re: Kto do opieki nad seniorem?

Post autor: Manniał »

Dziadka oddaliśmy do Domu Opieki Harmonia www.domsenioraharmonia.pl , ponieważ jest stan zdrowotny pozostawiał wiele do życzenia. A nam zależało na tym, aby mógł liczyć na solidną, profesjonalną opiekę, fantastyczne otoczenie i regularne posiłki. Zadanie wykonanie, gdyż na miejscu da się odczuć bardzo domową atmosferę.
Jańka

Re: Kto do opieki nad seniorem?

Post autor: Jańka »

Szukając interesujących ofert pracy za granicą to w mojej opinii zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę na propozycje przygotowane przez agencję pracy https://pracadlaopiekunek24.pl/praca-ka ... aca-stala/ w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na profesjonalizm, dobre zarobki i wyjazdy do pracy zarówno na zastępstwo, ale również na stałe. Dlatego warto przyjrzeć się możliwościami, bo jak się okazuje mając odpowiednie umiejętności i chęci do pracy nawet bez języka niemieckiego to na pewno dobrze Wam pójdzie!
ODPOWIEDZ