Korepetycje

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 324
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:21

Korepetycje

Post autor: mczay »

Witam - przychodzę do Was z pytaniem i proszę o poradę. Moi pracownicy stale narzekają, że mają kłopoty z materiałem, jeśli chodzi o edukację swoich dzieci. Chciałbym im jakoś pomóc, ale nie mam pomysłu. Może jakieś bony na korepetycje? Dodatkowa premia? Co myślicie?
fokuś

Re: Korepetycje

Post autor: fokuś »

Aktualnie fajne możliwości wprowadza firma https://www.benefittutor.pl/ , która pracodawcą i właścicielom firm oferuje możliwość korzystania z korepetycji, jeśli chodzi o dzieci pracowników. Jest to coś na zasadzie dodatków i zyskuje coraz większą popularność, bo moim zdaniem to ciekawe rozwiązanie, które wielu dzieciakom na pewno pomoże pomóc.
Awatar użytkownika
katarina
Posty: 165
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:58

Re: Korepetycje

Post autor: katarina »

Korepetycje - świetny pomysł. Teraz spokojnie takie korepetycje można znaleźć w większych placówkach. Tutaj https://encjo.pl/ na przykład możesz wykupić korepetycje z angielskiego w Bochni. Jest też możliwość zorganizowania ich online. Wszystko pod okiem profesjonalnych nauczycieli.
ODPOWIEDZ