Dom dla rodziny

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
zorza
Posty: 37
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:30

Dom dla rodziny

Post autor: zorza »

Szukam dużego projektu domu, takiego wiecie, dla rodziny. Nie zależy mi na nowoczesnym wyglądzie, ale jeśli projekt będzie się w niego wpisywał, to będzie dobrze. Proszę o sugestie.
Awatar użytkownika
absola
Posty: 38
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:16

Re: Dom dla rodziny

Post autor: absola »

Skoro szukasz porządnego projektu na dom dla rodziny, to koniecznie obejrzyj realizacje większych domów od pracowni MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/ . One na pewno się sprawdzą. Sama się zakochałam i liczę, że uda mi się wybudować taki dom.
Awatar użytkownika
polkis
Posty: 62
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:55

Re: Dom dla rodziny

Post autor: polkis »

Duże domy to duże koszta, ale faktem jest, że nie możemy mieszkać w czymś ciasnym, dlatego szukamy właśnie czegoś takiego. I znaleźliśmy tutaj , w MG Projekt idealny rysunek dla nas. Co prawda widzieliśmy też ich projekt Siedziba, ale nie stać nas na tak piękną rezydencję.
Awatar użytkownika
DagaMM
Posty: 85
Rejestracja: 27 kwie 2019, 13:50

Re: Dom dla rodziny

Post autor: DagaMM »

A wnętrze zaprojektowaliście sami czy skorzystaliście z usług profesjonalistów? Ja mogę polecić Wam to biuro projektowe - https://twojkwadrat.com/ . Oferują projekty wnętrz domów w Warszawie. Architekci wnętrz z Warszawy kompleksowo zajmą się wszystko. Dopasują co trzeba do Waszych potrzeb i oczekiwań i na pewno będziecie zadowoleni z efektu ostatecznego.
Awatar użytkownika
trener
Posty: 47
Rejestracja: 11 sie 2019, 20:47

Re: Dom dla rodziny

Post autor: trener »

My się zdecydowaliśmy na wybudowanie domu drewnianego. Po pierwsze skusił nas efekt wizualny, ale także duże oszczędności w ogrzewaniu. Całość wykonała nam firma Wakadomy. Na stronie znajdziesz informacje o wycenie http://www.wakodomy.pl/domy-drewniane-z ... mu/wycena/. Jesteśmy z nich zadowoleni. Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń do ich pracy.
Awatar użytkownika
Lola
Posty: 33
Rejestracja: 13 lut 2020, 23:16

Re: Dom dla rodziny

Post autor: Lola »

Pewnie, że szukam oszczędności, jak większość z nas. Dlatego jeśli chodzi o kruszywa, to ogromnie się cieszę, że udało się znaleźć skład Podolski-Kruszywa https://podolski-kruszywa.pl/ mają spory wybór kruszyw, w dobrej cenie.
ODPOWIEDZ