Czarter jachtów

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
ArekWicz
Posty: 242
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:10

Czarter jachtów

Post autor: ArekWicz »

Szukając dobrej firmy zajmującej się czarterem jachtów to koniecznie sprawdźcie ofertę http://czartery-czarter.pl/ ponieważ jest to firma zajmująca się tym od lat i przygotowujące wyjątkową ofertę pod względem cen jak i propozycji łodzi. Pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań!
Awatar użytkownika
agis
Posty: 316
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:51

Re: Czarter jachtów

Post autor: agis »

Możecie też sprawdzić sobie tę ofertę https://www.blekitnypiotrus.pl/czartery ... azury.html . Myślę, że warto postawić właśnie na takie rozwiązanie i spędzić miło czas. W ten sposób można bowiem spędzić fajnie urlop. Dla wielu liczy się komfort, a dla innych cena jest wyznacznikiem.
Awatar użytkownika
katarina
Posty: 165
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:58

Re: Czarter jachtów

Post autor: katarina »

Ja jeszcze zaproponuję Sailor. Tutaj https://www.sailor.pl/ ich stronka. Oni także zajmują się czarterem jachtów na Mazurach. Bazę mają w Pięknej Górze. Mają duży wybór jachtów. Są i żaglowe, i motorowe. Urlop na takim jachcie to prawdziwa przyjemność.
haniś

Re: Czarter jachtów

Post autor: haniś »

Warto się dobrze wyposażyć przed taką wyprawą. Tutaj https://sklepwind.pl/pl/c/ODZIEZ-ZEGLARSKA/18 macie bowiem namiar na sklep, gdzie znajdziecie nie tylko niezbędne akcesoria, ale również odzież żeglarską. Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb oraz możliwości finansowych.
niśka

Re: Czarter jachtów

Post autor: niśka »

Sporo ciekawych i praktycznych informacji na temat żeglowania na pewno znajdziecie tutaj https://www.blekitnypiotrus.pl/bpiotrus ... uwowe.html . Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć, aby znaleźć ciekawe porady i wskazówki, które mogą okazać się naprawdę niezwykle pomocne. Uważam, że warto właśnie z takich miejsc czerpać swoją wiedzę.
goog

Re: Czarter jachtów

Post autor: goog »

Zastanawialiście się kiedyś. jak te pomosty stalowe dla statków i jachtów są wykonywane? Ja co prawda nie myślałam o tym nigdy, ale jakoś teraz to mnie mocno zainteresowało i ja mam nadzieję, że nie będzie to dla mnie problemem, żeby powiedzieć, że mam firmę Zremb Marine, która się tym zajmuje. To w ramach ciekawostki.
ODPOWIEDZ