Budowa naszego domu

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Łowicz

Budowa naszego domu

Post autor: Łowicz »

To co na początek będziesz musiał wykonać, to przeprowadzenie robót ziemnych- przygotowanie terenu pod fundamenty itd. Mój znajomy wiem, że w tym kierunku zgłosił się do firmy https://koparki-wykopy.pl , która posiada wysokiej klasy sprzęt/ maszyny oraz specjalistów, którzy mają w tym zakresie spore doświadczenie.
Lućka

Re: Budowa naszego domu

Post autor: Lućka »

Czy nie uważacie ,że dach to najważniejsza konstrukcja w naszym domu ? No właśnie .W związku z tym budowę dachy trzeba zlecić, firmie z doświadczeniem, która wykona dach zgodnie ze sztuką budowlaną. Firma taka jak Mg Dachy - https://mgdachy.pl/cena-wiezby-dachowej/ - z 20 letnim doświadczeniem gwarantuje właśnie wykonanie dachu solidnie i na czas.Zresztą firma ma bardzo dobre opinie w sieci a one nie biorą się z powietrza.


MG Domy sp. z o. o.
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa
tel: +48 500 200 660,
mail: [email protected]
miał

Re: Budowa naszego domu

Post autor: miał »

Myślę, że tego typu budowla niesie za sobą dość duże obciążenie finansowe i logistyczne. Jeżeli nie chcesz wszystkiego robić sam, to może warto wziąć pod uwagę firmę budowlaną, która zajmie się wszystkim: od fundamentu po oddanie budynku do użytku i ekspertyzy? Zachęcam Was do zapoznania się z ofertą firmy: MP Expert Bud, którą znajdziecie pod tym linkiem: http://www.mpexpertbud.pl/. Mają naprawdę bardzo profesjonalną załogę.
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 476
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: Budowa naszego domu

Post autor: feel09 »

Nowy dom to zawsze ogromna odpowiedzialność, dlatego nie wszyscy decydują się na budowę go na własnych warunkach. Warto zatem zwrócić uwagę na inne propozycje, które są dostępne na rynku. W takim wypadku polecam zajrzeć na stronę http://groenkonstancin.com/ gdzie trafisz na naprawdę świetne domy na sprzedaż, w korzystnym miejscu.
Liroń

Re: Budowa naszego domu

Post autor: Liroń »

W takim razie jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru materiałów do budowy domu to zaczynając od fundamentów, na pewno powinniście zadbać o wybór dobrej jakości hydroizolacji od Icopal u których będziecie mogli liczyć na dobrą jakość, trwałość i jednocześnie wieloletnie gwarancje sięgające nawet 45 lat jak to jest w przypadku System Bezpieczny Fundament
Radosław33

Re: Budowa naszego domu

Post autor: Radosław33 »

Budując dom nie zapominajcie o bezpieczeństwie. Mam na myśli konieczność zamontowania ogrodzenia działki budowlanej jeszcze przed przystąpieniem do prac głównych. By nie ponosić zbyt dużych kosztów związanych z ogrodzeniem zainteresujcie się ogrodzeniem panelowym - https://www.ogrodzeniepanelowe.pl/blog/ ... anelowe-3/ .To jeden z nielicznych rodzajów ogrodzenia, które można wykonać we własnych zakresie nie ponosząc kosztów robocizny. To duże oszczędności.
Oluś19

Re: Budowa naszego domu

Post autor: Oluś19 »

Budowa domu nie jest wcale taka prosta jak mogłoby się wydawać dlatego też przed rozpoczęciem budowy warto poczytać trochę merytorycznych materiałów zanim podejmie się jakąkolwiek decyzję. Na przykład na stronie https://blog.poradnik-budowlany.com/pan ... dczerwien/ znajdziecie bloga, z którego możecie pozyskać wiele merytorycznych informacji na temat paneli na podczerwień oraz innych rozwiązań grzewczych.
Małpa

Re: Budowa naszego domu

Post autor: Małpa »

budowa domu nie jest łatwym procesem. Na pewno trzeba się uzbroić w cierpliwość. Ja jestem na etapie urządzania wnętrz więc już coraz bliżej końca ale na pewno nie na łatwiejszym etapie. Ostatnio wybieraliśmy podłogi, zdecydowaliśmy się na panele winylowe Afirmax. Poszliśmy ich stronę ponieważ mieliśmy kontakt z takimi panelami u znajomych, są z nich mega zadowoleni.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Budowa naszego domu

Post autor: Iza »

Tak naprawdę to zanim zabierzecie się za budowę Waszego wymarzonego domu, trzeba będzie najpierw zamówić jego projekt - indywidualny lub gotowy. Sporo fajnych, gotowych projektów widziałam ostatnio w ofercie nowości Pracowni MG Projekt na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/nowosci-mgprojekt. Polecam je sobie poprzeglądać ;)
ODPOWIEDZ