reklama

Wątek o gadżetach reklamowych, marketingu internetowym i budowaniu wizerunku firmy.
Awatar użytkownika
tajnerka
Posty: 43
Rejestracja: 09 lut 2020, 15:20

reklama

Post autor: tajnerka »

Według mnie to content marketing, bo słowo na znacznie dłużej zapada w pamięć jak kolejny np obrazek. I tu świetnie podziałała dla mojej firmy Pani Agnieszka od http://mistrzyni-slow.pl/ . Pisze na mojego bloga połączonego ze stroną firmową fajne i ciekawe teksty, na podstawie dostarczonych danych. Te są regularnie czytane przez potencjalnych klientów, którzy nieświadomie między słowami wchłaniają reklamę. A i zdarza się, że same artykuły są udostępniane, co jeszcze zwiększa zasięg działania.
SławkaRz

Re: reklama

Post autor: SławkaRz »

Jeśli chodzi o działania marketingowe każda firma zaczyna od wizytówek oraz ulotek. Później w miarę jak firma się rozwija te działania są uzupełniane o bardziej wyrafinowane. Jak jednak dowiedzieć się czy nasze działania są właściwe i dostosowane do celów jakie chcemy osiągnąć. Otóż jest wskaźnik którym można zmierzyć efektywność działań marketingowych - to wskaźnik KPI - https://commplace.pl/blog/wskaznik-kpi- ... ketingowe/ .Myślę ,że warto zapoznać się z tym artykułem.

funkymedia opinie
izaą11

Re: reklama

Post autor: izaą11 »

Bardzo ważna jest dzisiaj strona internetowa dzięki, której można przeprowadzać pozycjonowanie. Warto jak robi taką stronkę doświadczona firma. Zobacz sobie np. https://fantasiadesign.pl/projektowanie-katalogow/. Robią tablice unijne i tworzą strony internetowe.
Awatar użytkownika
sfinx
Posty: 171
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:58

Re: reklama

Post autor: sfinx »

Jak najbardziej, każda firma nawet ta która ma działalność stacjonarną, powinna mieć własną stronę internetową. Ją oczywiście należy promować, a także zadbać o działania SEO. Więcej o tym na stronie https://lepiej-widoczni.pl/reklama-i-narzedzia-seo/
Awatar użytkownika
lowest
Posty: 703
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:38

Re: reklama

Post autor: lowest »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich https://presscontent.pl/artykuly-sponsorowane/
bąk

Re: reklama

Post autor: bąk »

Jeśli interesujecie się marketingiem, to zapewne lubicie sporo na ten temat czytać. Ostatnio udało mi się znaleźć bardzo ciekawe wpisy na tej stronie: http://servicedesign.pl/customer-journey-co-to-jest/ . Jeżeli również znacie jakieś ciekawe strony na temat marketingu, to podrzućcie coś ciekawego :). Z góry dziękuję.
zuzuś

Re: reklama

Post autor: zuzuś »

Aby stworzyć profesjonalną reklamę warto by było zasięgnąć porad od fachowców na przykład tutaj http://quality-factor.pl/ . Dzięki temu dotrzemy do klientów w określonym wieku i płci . Firma ta robi bezpłatną wycenę przed projektem . Biuro te proponuje kontakt telefoniczny, emailowy oraz zdalny.
Karuś

Re: reklama

Post autor: Karuś »

Ja również jestem zdania, ze na pewno dobra reklama dla naszej firmy to jest podstawa i na ten moment mnie najbardziej interesuje pozycjonowanie. Najlepiej sam również sprawdź w jaki sposób można pozycjonować stronę deweloperów gdyż moim zdaniem jest to coś niezwykle trudnego.
Awatar użytkownika
kawior
Posty: 32
Rejestracja: 15 wrz 2020, 7:04

Re: reklama

Post autor: kawior »

W temacie reklamy, ze względu na specyfikę produktu, postawiłem na agencję http://influencermarketing.com.pl/ . Ci od lat działają w branży, gdzie ich najskuteczniejszą techniką jest kierowanie części przekazu przez osoby bardziej znane. I to znacząco ma wpływ na wzrost zainteresowania moimi produktami jak i zaufaniu względem marki.
Ołek

Re: reklama

Post autor: Ołek »

W mojej opinii jeżeli będziecie szukali specjalistów od marketingu online to na pewno mogę polecić Wam do sprawdzenia jednak fachowców z branży, którzy poznali różne branże i działali nie dla jedno klienta tak aby generowało to lepsze zasiegi oraz sprzedaż. My Zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją iWizerunek https://iwizerunek.pl/buzz-marketing/ którzy znają się na temacie i co najważniejsze potrafią skutecznie budować relacje z klientem online, bo ma to ogromne znaczenie na dalszą sprzedaż.

holtera badanie
miśkaa

Re: reklama

Post autor: miśkaa »

Mi ostatnio w oko wpadła oferta tej firmy GQB i coraz częściej myślę o skorzystaniu z niej. Już od jakiegoś czasu szukałam firmy, która produkuje odzież reklamową z haftowanym logo. W końcu znalazłam! Myślę o zamówieniu szlafroków i kapci z naszym logo dla hotelowych gości oraz odzieży dla pracowników.
ODPOWIEDZ