reklama dla firmy

Wątek o gadżetach reklamowych, marketingu internetowym i budowaniu wizerunku firmy.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Reklama firmy powinna docierać do jak największej liczby odbiorców, dlatego ja wam radzę ją w internecie prowadzić. Znalazłem ten https://fabrykamarketingu.pl/czytelnia/ ... arketingu/ artykuł w którym piszą o platformie youtube jako o dobrym miejscu na taki marketing. Ja potwierdzam wam to, warto tam się promować.
Awatar użytkownika
kawior
Posty: 32
Rejestracja: 15 wrz 2020, 7:04

Re: reklama dla firmy

Post autor: kawior »

Marketing szeptany u mnie się sprawdza jako reklama który to realizuje dla mnie agencja http://mbuzz.pl/. Podoba mi się to jak podchodzą do klientów i do kolejnych kampanii, wszystko jest u nich na najwyższym poziomie. Z pewnością będę dalej z nimi współpracować.
małtek

Re: reklama dla firmy

Post autor: małtek »

Jeśli chodzi o mnie, to bardzo spodobały mi się treści w kwestiach marketingu, na tej stronce http://servicedesign.pl/co-to-jest-service-design/ . Moim zdaniem znajdziecie tam wiele interesujących artykułów, które mogą się dla was okazać niezwykle pomocne. Polecam!
Awatar użytkownika
Tomasz332
Posty: 93
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:08

Re: reklama dla firmy

Post autor: Tomasz332 »

Niezależnie od tego czy masz dużą czy małą rodzinną firmę zobacz na Digital out of home reklamą jutra – czym charakteryzują się digitalowe formy reklamy zewnętrznej? zwracają na tym blogu że technologia uczestniczy w każdym aspekcie naszego życia, dletego też ważne żebyśmy wprowadzili ją do naszej reklamy firmy.
Filip9724

Re: reklama dla firmy

Post autor: Filip9724 »

Warto też zainteresować się bardziej zaawansowanym e-mail marketingiem. Uwierzcie, że tym źródłem można zdziałać prawdziwe cuda. Tu przeczytacie o tym więcej: https://interaktywnie.com/biznes/artyku ... oku-261340 jakiś czas temu zleciliśmy działania tego rodzaju jednej agencji i wyniki są rewelacyjne.
ODPOWIEDZ