Blog o skarpetkach?

Wątek o gadżetach reklamowych, marketingu internetowym i budowaniu wizerunku firmy.
Awatar użytkownika
Jabberwocky
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2020, 8:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Blog o skarpetkach?

Post autor: Jabberwocky »

Cześć,

mam sklep online specjalizujący się w sprzedaży skarpetek. Mamy wszystkie kolory, rozmiary i wielkości, a także staramy się dobierać i wynajdować ciekawe wzory. Konkurencja jest ogromna i zdecydowałem się na dodanie bloga do naszej strony. W ogóle - rozbudowanie strony. Powiedzcie mi dobrzy ludzie - jakie treści mogę publikować na blogu? Nie zamierzam oszczędzać na pisarzach ponieważ zależy mi na jakości i solidności, ale przydałoby mi się parę pomysłów na start. Jeśli ktoś ma ciekawe propozycje tematów albo wie co chciałby przeczytać - jestem otwarty na wszelkie sugestie.
Awatar użytkownika
opcja
Posty: 30
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:19

Re: Blog o skarpetkach?

Post autor: opcja »

Aby rozruszac blog musisz zdobyć społeczność i co ważne podtrzymywac jej zainteresowanie. Looknij tutaj na działania poprzez social media http://realtimemarketing.pl/ zwróc uwage na aktywnosci niezbedne do zbudowania interakcji. Zreszta wlasnie dzieki social mediom mozesz dowiedzieć sie czego tak naprawde oczekuje Twoja spolecznosc, jakich wpisów o jakiej tematyce. Mozesz ich otwarcie o to pytac, co zreszta przełozy sie na pozytywny feedback, bo poczuja sie wyjątkowo
ODPOWIEDZ