Wózki widłowe i platformy transportowe - zakup

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Figieł

Wózki widłowe i platformy transportowe - zakup

Post autor: Figieł »

Witam!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości wózków widłowych oraz platform transportowych? Na co zwrócić uwagę, gdzie ich szukać i jednocześnie też gdzie w późniejszym czasie korzystacie z usług serwisowych?
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Wózki widłowe i platformy transportowe - zakup

Post autor: Iza »

Kupując do swojej firmy wózek widłowy spalinowy trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników. Liczy się nie tylko cena. Myślę, że artykuł na stronie internetowej https://ceo.com.pl/wozek-widlowy-spalin ... -sam-73432 może Wam pomóc w podjęciu odpowiedniej decyzji. Zostały w nim opisane czynniki, na które należy zwrócić szczególną uwagę podczas takiego zakupu.
mksi8984

Re: Wózki widłowe i platformy transportowe - zakup

Post autor: mksi8984 »

Ja osobiście zdecydowałem się na własny magazyn, bo w mojej firmie było to najlepsze rozwiązanie, bo firma stale się rozrastała. Trzeba jednak od razu pomyśleć o całym potrzebnym magazynie. W tym celu odpowiednia będzie współpraca z firmą https://gizo.pl/ . Interesują mnie wózki widłowe, które można wynająć, kupić i w tym samym miejscu serwisować. Mają rewelacyjną obsługę klienta. Już niejednokrotnie miałem okazję się o tym przekonać. Sprawdzone firmy trzeba polecać!
ODPOWIEDZ