Warto do tej psycholog?

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
Tipsy
Posty: 77
Rejestracja: 18 paź 2019, 18:45

Warto do tej psycholog?

Post autor: Tipsy »

Mieszkam na Śląsku i jeśli znacie gabinet psychoterapeutyczny W Dobrym kierunku z Gliwic to proszę o podzielenie się opiniami o skuteczności pomocy jakiej w tym gabinecie udzielają.
Potrzebuję porady u kogoś dobrego ponieważ prawdopodobnie mam bulimię i szukając informacji w necie o tej chorobie trafiłam m.in. na blog o psychologii https://wdobrymkierunku.com/blog/ , gdzie bardzo przejrzyście opisano objawy, które idealnie pasują do tego z czym się borykam od jakiegoś czasu :(

Możecie podzielić się swoimi wrażeniami z leczenia właśnie w tym miejscu?
Awatar użytkownika
Trompka11
Posty: 169
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:04

Re: Warto do tej psycholog?

Post autor: Trompka11 »

Wiadomo, przecież podstawą zawsze będzie to, byście jak najszybciej poradzili sobie z danym problemem. Skoro jesteście zapracowani, to może lepszym wyborem okaże się w Waszym przypadku terapia online? Pomyślcie sami, bo to o Was chodzi.
Anulaą21

Re: Warto do tej psycholog?

Post autor: Anulaą21 »

Akurat w tak poważnych tematach zawsze powinniście stawiać na najlepszą pomoc. Od razu Wam podpowiem, że w Klinice Psychomedic.pl możecie liczyć na najlepszą opiekę psychologiczną. Właśnie dlatego powinniście zadzwonić pod 799-399-399 i umówić się do nich na wizytę. To bardzo ważna rzecz, więc nie ma co czekać dłużej.
Michał80

Re: Warto do tej psycholog?

Post autor: Michał80 »

Nie znam, ale od siebie mogę polecić psychologa online wetalk z którego usług korzystam i bardzo fajne efekty udało nam się wypracować. Jestem znacznie spokojniejszy, mniej nerwowy, coraz lepiej panuję nad emocjami. Bardzo pozytywnie jestem zaskoczony, polecam.
Joaśka

Re: Warto do tej psycholog?

Post autor: Joaśka »

Tipsy pisze: ↑26 wrz 2020, 10:30 Mieszkam na Śląsku i jeśli znacie gabinet psychoterapeutyczny W Dobrym kierunku z Gliwic to proszę o podzielenie się opiniami o skuteczności pomocy jakiej w tym gabinecie udzielają.
Potrzebuję porady u kogoś dobrego ponieważ prawdopodobnie mam bulimię i szukając informacji w necie o tej chorobie trafiłam m.in. na blog o psychologii https://wdobrymkierunku.com/blog/ , gdzie bardzo przejrzyście opisano objawy, które idealnie pasują do tego z czym się borykam od jakiegoś czasu :(

Możecie podzielić się swoimi wrażeniami z leczenia właśnie w tym miejscu?
Nie ograniczaj się wyłącznie do miejsca zamieszkania, teraz możesz otrzymać wsparcie najlepszych psychologów w kraju, dzięki kontaktowi online, ja na swojego psychologa trafiłam na platformie Wetalk która służy własnie do kontaktu z psychologiem przez internet, ma to swoje zalety, oprócz wspomnianej jest to bardzie komfortowe, efektywne, kontakt jest częstszy i nie tracisz czasu na dojazdy.
ODPOWIEDZ