tani kurier

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
neverland
Posty: 170
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

tani kurier

Post autor: neverland »

hej wszystkim. Orientujecie się gdzie najtaniej będzie nadać paczkę, na poczcie czy przez kuriera? Jak to jest z brokerami kurierskimi? Znajomi mówią że lepiej z nich korzystać bo przesyłki są tańsze. Czy to prawda? Szczerze nigdy niczego nie nadawałam wiec byłabym wdzięczna za podpowiedź
Awatar użytkownika
sfinx
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:58

Re: tani kurier

Post autor: sfinx »

neverland pisze: ↑19 paź 2021, 21:44 hej wszystkim. Orientujecie się gdzie najtaniej będzie nadać paczkę, na poczcie czy przez kuriera? Jak to jest z brokerami kurierskimi? Znajomi mówią że lepiej z nich korzystać bo przesyłki są tańsze. Czy to prawda? Szczerze nigdy niczego nie nadawałam wiec byłabym wdzięczna za podpowiedź
Znajomi dobrze mówią bo faktycznie paczka za pobraniem nadana przez brokera kurierskiego wyjdzie taniej i polecam tę opcję. Do tego robi się to bez wychodzenia z domu z komputera, więc nie trzeba tracić czasu
tatiana okupnik

Re: tani kurier

Post autor: tatiana okupnik »

Najlepiej wyjdzie jeśli skorzystasz ze strony brokera. Znajdziesz tam informacje ile kosztuje dany kurier, więc będziesz wiedzieć, który oferuje najniższe ceny. Warto również zapoznać się z tym artykułem http://www.freehostel.pl/jakie-sa-maksy ... -kurierem/ , jeśli planujesz wysyłkę paczki wielkogabarytowej.
ODPOWIEDZ