sunprotection.pl - opinie

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
benedykt_90
Posty: 50
Rejestracja: 15 kwie 2019, 3:47

sunprotection.pl - opinie

Post autor: benedykt_90 »

Witajcie! Wiem, że sezon letni po woli się kończy, ale skończyłem remont domu i pomyślałem, że warto wyposażyć się w osłony wewnętrzne okien na jesieni, kiedy ceny powinny być stosunkowo niższe. Trafiłem w internecie na firmę Sun Protection i wydają się porządną firmą. Może ktoś z was coś u nich zamawiał?
Awatar użytkownika
bogumiła-69
Posty: 4
Rejestracja: 07 cze 2020, 20:00

Re: sunprotection.pl - opinie

Post autor: bogumiła-69 »

Ja zamawiałam u nich żaluzje drewniane i jestem bardzo zadowolona. Przyjechali na miejsce, wszystko wymierzyli i bardzo krótko czekałam na realizację. Biorąc pod uwagę jakość, uważam, że cena jest bardzo przyzwoita. Polecam.
Awatar użytkownika
Damroka-94
Posty: 3
Rejestracja: 13 mar 2020, 23:20

Re: sunprotection.pl - opinie

Post autor: Damroka-94 »

Polecam ich żaluzje plisowane, bo zapewniają wszechstronność kontroli światła. Mają bardzo duży wybór kolorów, dlatego można dopasować je do każdego wnętrza. Nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.

obwodnica trzebini
Awatar użytkownika
Maksyma
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2020, 15:31

Re: sunprotection.pl - opinie

Post autor: Maksyma »

Nie używam firanek, ale mam tak wścibskich sąsiadów, że muszę sobie założyć rolety. Na razie zamówilem je w Sunprotection i juz nie mogę się doczekać montażu :)
Awatar użytkownika
Medard-91
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2020, 15:33

Re: sunprotection.pl - opinie

Post autor: Medard-91 »

Sunprotection zrealizowała dla mnie zamówienie ns rolety zewnętrzne i efekt jest zaskakujący i nieszablonowy. O coś takiego właśnie mi chodziło.
Awatar użytkownika
paula96
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2020, 7:43

Re: sunprotection.pl - opinie

Post autor: paula96 »

Polecam firmę sunprotection jako solidnego wykonawcę osłon do okien. Miła obsługa i wysoka jakość wykonania. Polecam
Awatar użytkownika
malachiasz_85
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2020, 14:53

Re: sunprotection.pl - opinie

Post autor: malachiasz_85 »

W moim przypadku wykonali markizy tarasowe i jestem na prawdę bardzo zadowolony. Mieliśmy duży problem ze wścibskimi sąsiadami, a teraz możemy w końcu poczuć się jak u siebie w domu.
Awatar użytkownika
Symeon_93
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2020, 12:13

Re: sunprotection.pl - opinie

Post autor: Symeon_93 »

Jeżeli potrzebujecie wszelkiego rodzaju osłon zewnętrznych lub osłon wewnętrznych do okien to polecam skontaktować się z firmą sunprotection.pl. Mają bardzo dobre produkty i super ceny.
Awatar użytkownika
Huberta70
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2020, 11:12

Re: sunprotection.pl - opinie

Post autor: Huberta70 »

Też mogę ich polecić bo to uczciwa firma. Po ich montażu markizy tarasowej od kilku lat nie miałam z nią żadnych problemów. Polecam!

pks myślenice
Łuska

Re: sunprotection.pl - opinie

Post autor: Łuska »

Tak, ja zamawiałam u nich rolety dzień noc. I jestem bardzo zadowolona. Jakość rolet jest fenomenalna, szybkość realizacji mojego zamówienia też zasługuje na brawa. Polecam, jeśli ktoś z Państwa się zastanawia. Firma godna zaufania.
płuto

Re: sunprotection.pl - opinie

Post autor: płuto »

Ja zamawiałam markizy tarasowe i jestem bardzo zadowolona. W upalne dni miło je mieć i móc się zrelaksować w ich cieniu. Zdecydowanie firma godna polecenia.
ODPOWIEDZ