spedycja

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
fikta
Posty: 152
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:07

spedycja

Post autor: fikta »

poszukuję sprawdzonej firmy spedycyjnej. kogo polecicie?
Awatar użytkownika
neverland
Posty: 170
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

Re: spedycja

Post autor: neverland »

jeśli chodzi o dobry transport to zdecydowanie warto zainteresować się tą firmą https://pfc24.pl/fracht-morski/ która oferuje niski fracht morski. Świadczy ona kompleksowe usługi w zakresie spedycji drogowej, kolejowej, lotniczej oraz morskiej na teranie Polski, Europy i całego świata.
Awatar użytkownika
Qubis77
Posty: 108
Rejestracja: 27 lis 2019, 22:49

Re: spedycja

Post autor: Qubis77 »

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie organizacji transportu, czy też spedycji i jednocześnie zwiększania efektywności swojej pracy w zakresie prowadzenia firmy transportowej to koniecznie zwróćcie uwagę na Flotman, którzy jednocześnie przygotowują wiele przydatnych artykułów na swoim blogu które pozwolą Wam dowiedzieć się więcej na temat "Jak łatwiej śledzić flotę w czasie rzeczywistym" - https://www.flotman.pl/blog/jak-latwiej ... i-flotman/ i mam nadzieję, że z ich pomocą podjęcie decyzji będzie dużo łatwiejsze. Pozdrawiam i udanego rozwoju!
Awatar użytkownika
agis
Posty: 316
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:51

Re: spedycja

Post autor: agis »

A tutaj https://pks-sa.com/oferta/spedycja-miedzynarodowa.html już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że na spokojnie warto się rozejrzeć na stronie tej firmy i sprawdzić ich ofertę. Od lat działają na rynku i mają profesjonalne podejście do tematu. Nie tylko oferują spedycję, ale również transport. Mają wiele różnych aut. Ich propozycja jest niewątpliwe kompleksowa. Warto korzystać właśnie z takich usług.
Awatar użytkownika
mantra
Posty: 160
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: spedycja

Post autor: mantra »

Interesuje was transport międzynarodowy? Eksport jest bardzo popularny, szczególnie jak się dowiedziałam na rynki wschodnie. Przy tym kierunku koniecznością są odpowiednie certyfikaty wymagane przez przepisy Unii Celnej. Tu np. bardzo ważny będzie eac symbol, słyszeliście o tym?
wisła

Re: spedycja

Post autor: wisła »

Jeśli chcesz aby twój ładunek dotarł na miejsce nie zlecaj tego amatorom którzy nie mają pojęcia o pracy. Sprawdź co oferuje ta firma: https://toplogistic.pl/ Transport to obecnie duża konkurencja zwłaszcza dumping cenowy a to nie przekłada się na jakość usług. Nie chcesz mieć problemów to zlecaj poważnym firmom.
MietekĆ90

Re: spedycja

Post autor: MietekĆ90 »

Ja od lat korzystam z usług tylko jednej firmy spedycyjnej bo już raczej nikt nie zbudowałby takiego zaufania jakie mam do nich. Firma jest zawsze na czas, mają wszystkie pozwolenia, zawsze nas informują jak jest jakieś opóźnienie. Polecam nawiązać współpracę z tą firmą bo są najlepsi Adviser Solutions https://trans-adviser.pl/kontakt/ z Lublina.
ginamó

Re: spedycja

Post autor: ginamó »

Skorzystanie z usług spedycyjnych było nie lada koniecznością. Dlatego odezwałem się do http://www.nieten.net.pl/oferta/spedycja-samochodowa . Odpowiadali za zrealizowanie tego projektu a nam udało się przetransportować wszelkie pojazdy zakupione za granicą. Kawał dobrej robotą!
ODPOWIEDZ