Smart Kid Belt

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
bellaś302

Smart Kid Belt

Post autor: bellaś302 »

Hej! Używacie pasów Smart Kid Belt? Jeśli tak, to koniecznie dajcie znać, jak u Was się sprawdzają! Już od dłuższego czasu się zastanawiam i kompletnie nie mam pojęcia, czy je wybrać czy raczej stosować do końca fotelik.
kamiluś321

Re: Smart Kid Belt

Post autor: kamiluś321 »

Powiem Ci, że ogólnie na wakacjach to najważniejsze urządzenie, które podróżuje z nami. Niewiele kosztuje i wprowadza same oszczędności gdyż przy wynajęciu auta już nie musimy opłacać fotelika, z który nieraz było ciężko dopasować do wielkości i wieku dziecka. Te problemy to już historia gdyż Smart Kid Belt jest z nami.
zośka3211

Re: Smart Kid Belt

Post autor: zośka3211 »

Zajrzyjcie sobie na stronę https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44 tam znajdziecie testy zderzeniowe itp. Uważam, że pasy stanowią dobrą alternatywę dla fotelika, jak się ma oczywiście starsze dzieci.
lowestą

Re: Smart Kid Belt

Post autor: lowestą »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym
https://monitori.pl
Noriś

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Noriś »

Tak, używamy. Całkiem fajne, uniwersalne rozwiązanie. Oczywiście uwzględniając że to dla starszego dziecka, od 5 roku chyba. Działa to naprawdę dobrze. Ciekawie o tym produkcie i całej sprawie związanej z pewnymi zagraniami konkurencji można poczytać tutaj: https://dorzeczy.pl/kraj/172527/jak-to- ... -w-ue.html. Jak widać producent nie ma za łatwo. Niestety tak to bywa jak się wprowadza innowacyjne rozwiązanie.
ODPOWIEDZ