Pudełka – komu zlecić ich wykonanie?

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 25
Rejestracja: 12 cze 2019, 15:11

Pudełka – komu zlecić ich wykonanie?

Post autor: Michał »

Co sądzicie na temat firmy Cały ten druk? Warto jej zlecić wykonanie pudełek? Zależy mi na drukarni, która wykona dla mnie pudełka wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
Edmund
Posty: 45
Rejestracja: 20 sie 2019, 10:24

Re: Pudełka – komu zlecić ich wykonanie?

Post autor: Edmund »

Jeśli zależy Ci na jakości, to zdecydowanie polecam Ci skorzystać z oferty firmy Cały Ten Druk. Używają najlepszych materiałów – dzięki czemu wykonują świetne jakościowo torby i opakowania papierowe. 
Awatar użytkownika
halik
Posty: 52
Rejestracja: 01 maja 2019, 3:08

Re: Pudełka – komu zlecić ich wykonanie?

Post autor: halik »

A do czego potrzebujecie takich pudełek? I u mnie w biurze się przydadzą ale i coś mniejszego do pakowania również. Myślę, że wytrzymała torba papierowa będzie ok, poszukiwałem dlatego w sieci miejsc gdzie można takie w dobrej cenie zamawiać. Widzę, że są dostępne w różnych wymiarach, przy sporej ilości mają naprawdę niską cenę. Co ciekawe dostępne są także takie z własnym logo, wykonane z różnego rodzaju papierów, z uchwytami płaskimi bądź skręcanymi. Nie są to torby na jeden raz, spokojnie można kilka razy używać.

crystal fighters koszulka
ODPOWIEDZ