Psychiatra online

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 65
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:47

Psychiatra online

Post autor: magdap »

Psychiatra online - jakiego specjalistę polecacie? Nie korzystałam nigdy z pomocy tego typu, zależy mi zatem na kimś sprawdzonym.
Awatar użytkownika
amiii2
Posty: 54
Rejestracja: 22 gru 2019, 21:53

Re: Psychiatra online

Post autor: amiii2 »

Jeśli interesuje cię forma online wideo konsultacji to zdecydowanie najlepszą kliniką psychologiczno- psychiatryczną, która udziela takich konsultacji jest Psychomedic ,korzystałam z tej formy wizyt i jestem zadowolona, nie ma problemu też jeśli potrzebujesz recepty. Jak dla mnie to najlepsza tego typu klinika. W swojej kadrze mają świetnych specjalistów. Wejdź na stronę, tam masz opisane jak umówić wizytę
łyskd

Re: Psychiatra online

Post autor: łyskd »

Ze swojej strony polecam witrynę http://urokimilosne-opinie.blogspot.com a w szczegolnosci artykuły powiązane z ezoteryką.
Awatar użytkownika
wunka
Posty: 41
Rejestracja: 14 lip 2019, 9:18

Re: Psychiatra online

Post autor: wunka »

Jak dla mnie psychiatra w formie online to totalna pomyłka, bo jak tu się skupić kiedy albo ktoś chodzi po domu, albo internet lekko zwalnia, albo co gorsza mamy wrażenie, że po drugiej stronie jest ktoś poza lekarzem....Lecząc depresję wciąż korzystam ze spotkań normalnych u lekarza w centrum medycznym Damiana. Mam tam miłą i fachową obsługę, oraz odpowiednie warunki.

przychodnia alergologiczna gliwice daszyńskiego
ODPOWIEDZ