polecani brokerzy kurierscy

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
fikta
Posty: 152
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:07

polecani brokerzy kurierscy

Post autor: fikta »

Co sądzicie o brokerach kurierskich, czy faktycznie oferują niższe ceny?
Awatar użytkownika
sfinx
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:58

Re: polecani brokerzy kurierscy

Post autor: sfinx »

Oczywiście, że tak. Nie dość że niższe ceny to też większą wygodę ponieważ można przesyłkę nadać online. Zobacz sobie tutaj, gdzie jest między innymi tani kurier FedeX https://www.brokerkurier.pl/kurier-fedex - wpisz wymiary paczki i zobaczysz jakie będą ceny. Z reguły kilka złotych mniej niż w punktach czy przez infolinie
Awatar użytkownika
neverland
Posty: 170
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

Re: polecani brokerzy kurierscy

Post autor: neverland »

Prawda jest taka, że przesyłka internetowa z reguły wychodzi taniej i tak warto korzystać z brokerów. A co do tego którego wybrać to polecam skorzystać z portalu https://www.jakimkurierem.pl/project/kurier-dpd/ . Można na nim ponadto znaleźć informacje o różnych firmach kurierskich
Awatar użytkownika
mazajka
Posty: 156
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:23

Re: polecani brokerzy kurierscy

Post autor: mazajka »

Jeśli broker, to ja korzystam z Sendit i zdecydowanie mogę ich polecić. Mam konto na ich stronie, zawsze sobie paczkę nadaję online. To, że mogę sobie wybrać kuriera to też dobra opcja.
Awatar użytkownika
Lili
Posty: 41
Rejestracja: 20 mar 2019, 8:32

Re: polecani brokerzy kurierscy

Post autor: Lili »

Pewnie zgodzicie się ze mną, że dobrych firm kurierskich na naszym rynku nie brakuje. Jeżeli jednak planujemy rozszerzyć np. sprzedaż internetową na Rumunię, tutaj zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą https://kurierrumunia.pl/uslugi/ . Na start wysłanie paczki to w tym przypadku niespełna 7 Euro. Ponadto nie musimy obawiać się o długi czas realizacji, bowiem wynosi on maksymalnie 48 godzin, a w razie zwrotu zawsze możemy skorzystać z adresu magazynowego na terenie wspomnianego kraju:).
ODPOWIEDZ